REKLAMA

KK Włocławek pyta o opinię kibiców. Weźmiesz udział w badaniu?

14:00, 09.07.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Klub chce poznać zdanie kibiców. Fot. Natalia Seklecka

Od poniedziałku kibice Anwilu Włocławek będą mogli wyrazić swoją opinię o klubie w specjalnej ankiecie. Włocławski klub chce sprawdzić, co fani koszykówki we Włocławku myślą o różnych aspektach jego działalności.

KK Włocławek idzie śladem m. in. Lecha Poznań oraz Wisły Kraków i rozpoczyna badanie, które pozwoli mu poznać opinię kibiców na temat różnych aspektów działalności klubu w zeszłym sezonie. Na tej podstawie działacze mają wyciągnąć wnioski na przyszły rok.

Badanie przeprowadzi sportowa firma badawcza Sport Analytics, która znajduje się w gronie partnerów włocławskiego klubu. Proces badawczy będzie dotyczył: frekwencji na meczach, bezpieczeństwa w dniu meczowym, uczestnika ankiety jako kibica, usług i infrastruktury klubu, kontaktu kibiców z klubem oraz sprzedaży biletów.

- Zgodnie z konwencją statystyczną, usunięte zostaną wartości odstające (przypadkowe i nierealne). Badanie zostanie przeprowadzone na reprezentatywnej próbie kibiców klubu. Dzięki założonej metodologii z 95-procentową pewnością osiągamy 3 procent błędu statystycznego – czytamy na stronie KK Włocławek.

Dostęp do ankiety internetowej będzie otwarty od poniedziałku, 10 lipca, od godz. 14:00 do poniedziałku. 17 lipca do godz. 22:00. Dla kibiców, którzy wezmą udział w badaniu, klub przygotował nagrody: trzy karnety na przyszły sezon, 10 podwójnych biletów na mecz Anwilu oraz koszulkę klubową z podpisami zawodników.

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

BuldogBuldog

5 3

JESTEM za zmiana Rottweilera na Buldoga ! 14:20, 09.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

na luzna luz

4 2

Wobec drętwoty oraz braku kreatywności w poszukiwaniu wpierw nowego trenera ze świezymi siłami i pomysłami , teraz zawodników postaniwiłem dać sobie spokój , nie wyręczajcie ludzi, którzy biorą za to duże pieniądze. 17:21, 09.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

okok

3 0

mają dobrych graczy w młodszym składzie a ściągają jakieś mało znane nazwiska i wyjdzie na to samo 16:53, 14.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018