Tego jeszcze nie było. Uczennice LMK przeszły do historii, choć nikt się tego nie spodziewał!

13:42, 02.05.2019 B.N. Aktualizacja: 16:20, 02.05.2019
Skomentuj Drużyna wywalczyła 3. miejsce, a kapitan zespołu została wybrana jedną z najlepszych piłkarek turnieju Fot. LMK Drużyna wywalczyła 3. miejsce, a kapitan zespołu została wybrana jedną z najlepszych piłkarek turnieju Fot. LMK

To największy piłkarski sukces w dotychczasowej historii III LO we Włocławku! Pomimo problemów kadrowych, dziewczęca drużyna piłkarska LMK wywalczyła 3. miejsce na turnieju wojewódzkim! Jest czego gratulować!

Piłkarki III Liceum Ogólnokształcącego pojechały na finały w bardzo okrojonym składzie. Z powodu przerwy majowej, w zespole znalazło się bowiem tylko 6 zawodniczek. Mimo to, dziewczęta, w składzie: Aleksandra Spychalska (klasa 3 g), Natalia Kryszewska (3 f), Klaudia Kędzierska (3 a), Kinga Baszewska (3 a), Sandra Wiśniewska (3 c) oraz Karina Gawrysiak (2 c), grając trzy mecze bez zmian, osiągnęły wielki sukces i stanęły na podium! Uczennice LMK otrzymały zasłużone medale i puchar.

Co więcej, Sandra Wiśniewska - kapitan zespołu - została wybrana jedną z najlepszych zawodniczek turnieju! Taki sukces nie mógł przejść bez echa.

- Cała społeczność konopniczańska jest z Was dumna, a w szczególności opiekun zespołu, profesor Bartłomiej Wiśniewski! - chwali dziewczęta grono pedagogiczne.

Nasza redakcja również dołącza się do gratulacji i życzy kolejnych sukcesów!