Zamknij
REKLAMA

Chcesz zostać sędzią piłkarskim? To proste. Kurs znowu odbędzie się w sieci

14:00, 05.04.2021 | .
Skomentuj Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy po raz kolejny zaprasza na kurs sędziowski, który odbędzie się w sieci. Fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy ponawia zaproszenie na kurs sędziowski. Zajęcia będą odbywać się w formie zdalnej i potrwają tylko trzy tygodnie.

Pandemia koronawirusa wywróciła sport do góry nogami. Już podczas pierwszej fali odwołano mnóstwo wydarzeń sportowych, a jeszcze więcej przełożono na inny termin.

W 2021 roku jest podobnie. Rozgrywki co prawda wystartowały, ale obostrzenia wprowadzane przez rząd mogą to zakłócić.

Mając na uwadze zagrożenia wynikające z pandemii Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy po raz kolejny zaprasza na kurs sędziowski, który odbędzie się w sieci.

- Zajęcia rozpoczną się niezwłocznie, gdy liczba chętnych do udziału w kursie wyniesie co najmniej 20 osób. Zajęcia będą odbywały się online w godzinach wieczornych i potrwają około trzech tygodni.

- informują organizatorzy kursu.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa zawierające imię, nazwisko, datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania można przesyłać na adres mailowy: [email protected]. Tam można też uzyskać informacje organizacyjne.

Całkowity koszt kursu wynosi 150 zł i w tę kwotę wliczone są aktualne przepisy gry w piłkę nożną. Uczestnicy otrzymają je w wersji książkowej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Fan FutboluFan Futbolu

0 1

Jeśli var budzik dostępny to wchodzę 20:21, 05.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%