Zamknij
REKLAMA

Włocławskie drużyny wciąż walczą o awans. Kto ma dziś największe szanse?

09:00, 15.05.2021 | .
Skomentuj Włocławskie kluby, by liczyć się w walce o III ligę muszą wygrać, ale tym razem zagrają na wyjeździe. Fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

Na najbliższy weekend zaplanowano kolejne mecze piłkarskie. Włocławscy piłkarze zagrają tym razem na wyjeździe, a na płycie OSiR zaprezentują się zawodniczki WAP-u.

Sezon IV ligi kujawsko-pomorskie wchodzi w kluczową fazę. Przed nami ostatnie spotkania grupy mistrzowskiej przez rewanżami. Liderem rozgrywek jest Zawisza Bydgoszcz

Już dziś (15 maja) o kolejne ligowe punkty powalczą Włocłavia i Lider. Włocławskie kluby, by liczyć się w walce o III ligę muszą wygrać, ale tym razem zagrają na wyjeździe.

O godz. 12 rozpocznie się mecz Lidera, który jedzie na Łochowa na mecz z miejscowym Sportisem. Rywale zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli. Zdobyli jak dotąd 36 punktów. Wygrali 10 spotkań, sześć zremisowali, a siedmiokrotnie doznawali porażki.

O tej samej godzinie walkę o ligowe punkty rozpocznie też Włocłavia Włocławek, którą czeka z kolei mecz z Kujawianką. Zespół z Izbicy Kujawskiej plasuje się na piątym miejscu w tabeli IV ligi. Mają 11 zwycięstw, siedem remisów i pięć porażek. 

Włocławskie drużyny są faworytami obu spotkań. Włocłavia uzbierała jak dotąd 49 punktów, a Lider o sześć mniej. Zwycięstwa pozwolą im nadal myśleć o walce o III ligę.

O awans do wyższej klasy rozgrywkowej walczyć będą także włocławskie piłkarski. Zawodniczki WAP-u na własnym boisku podejmować będą KS Unifreeze Górzno. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (16 maja) o godz. 12 na stadionie OSiR we Włocławku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Menago76Menago76

3 1

Redaktorze o jakich Ty szansach piszesz???
Jesteś totalnie oderwany od rzeczywistości,Włocławia -10pkt a Lider-16pkt do prowadzącego Zawiszy Bydgoszcz... 18:37, 15.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Piłeczka włocławska.Piłeczka włocławska.

2 0

Z tytułu wynika że walczą o ligę mistrzów.W rzeczywistości mizeria. 20:20, 15.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%