Zamknij

Ten bieg to już tradycja. Zobacz, jak wziąć udział w Memoriale Wasielewskiego

14:28, 20.07.2021 | D.W.
Skomentuj Do współorganizacji imprezy Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim ponownie zaprosił Gminę Lubraniec oraz Gminny Klub Sportowy ?Łokietek? Brześć Kujawski. Fot. UM Brześć Kujawski
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się Memoriał im. Czesława Wasielewskiego. Biegacze z całej Polski ponownie będą mieli do pokonania trasę pomiędzy stadionami w Lubrańcu i Brześciu Kujawskim.

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń sportowych, odbywających się na terenie gminy Brześć Kujawski i powiatu włocławskiego.

Tegoroczna edycja ponownie stała się częścią cyklu biegów Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Do współorganizacji imprezy Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim ponownie zaprosił Gminę Lubraniec oraz Gminny Klub Sportowy „Łokietek” Brześć Kujawski.

- Koszt uczestnictwa w biegu głównym wynosi 30 złotych i dla tej kwoty obowiązuje termin wpłat do 7 sierpnia br. włącznie. W późniejszych dniach opłata startowa wzrasta: do 40 złotych (do dnia 19 sierpnia) oraz do 50 złotych, jeśli uiszczana jest w Biurze Zawodów w dniu wydarzenia

- mówi Justyna Marciniak, podinspektor ds. promocji i sportu w urzędzie miejskim w Brześciu Kujawskim.

Zwolnieni z opłaty są goście zaproszeni przez Organizatorów oraz osoby powyżej 70. roku życia.

Imprezę zaplanowano na 21 sierpnia. Biegacze z całej Polski będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę pomiędzy stadionami w Lubrańcu i Brześciu Kujawskim.

Tradycją stało się już, że biegowi głównemu towarzyszyć będą Biegi Memoriałowe dla Dzieci i Młodzieży, które odbędą się na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim. Udział tych  zawodników jest bezpłatny.

Szczegółowy regulamin, aktualności oraz możliwość zapisów dostępna na stronie: www.memorial.brzesckujawski.pl

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%