Młodzi judocy WTJ z kolejnymi medalami! Tak w Sochaczewie zaprezentowali się zdolni włocławianie

09:55, 08.12.2020 D.W.
Skomentuj Dla wszystkich zawodników z miejsc 1-5 przygotowano dyplomy, a dla judoków z podium pamiątkowe medale. Fot. Nadesłane Dla wszystkich zawodników z miejsc 1-5 przygotowano dyplomy, a dla judoków z podium pamiątkowe medale. Fot. Nadesłane

W miniony weekend w Sochaczewie odbył się Mazowiecki Turniej Judo. Z dobrej strony zaprezentowali się członkowie Włocławskiego Towarzystwa Judo. Jedna z zawodniczek zdobyła złoty medal.

Zawody zorganizowano w sobotę (5 grudnia) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

W XV Międzynarodowym Mazowieckim Turnieju Judo wzięli udział młodzi sportowcy startujący w kategoriach U-10, U-12 i U-14.

Ze względu na pandemię koronawirusa zawody zorganizowano w ścisłym reżimie sanitarnym. Na terenie obiektu trzeba było nosić maseczki, a każdy ze startujących musiał wypełnić oświadczenie związane z ewentualnym przejściel COVID-19.

Na sochaczewskich matach zaprezentowali się zawodnicy z całego kraju, w tym również włocławianie z Włocławskiego Towarzystwa Judo.

Ze znakomitej strony pokazała się startująca w kategorii +48 kilogramów Wiktoria Piaseczna, która zdobyła złoty medal. Dla włocławianki był to jednocześnie debiut na ogólnopolskich matach.

Cenne doświadczenie zdobyli też pozostali judocy. Piąte miejsca zajęli Manuel Jukowski (38 kilogramów) i Roksana Zdanowska (39 kilogramów). Dwie lokaty niżej zawody zakończyli Oliwier Rubiecki i Angelo Doliński (30 kilogramów).

W zawodach wystartował też Eryk Doliński i Eryk Straszak.

Dla wszystkich zawodników z miejsc 1-5 przygotowano dyplomy, a dla judoków z podium pamiątkowe medale.