Pięściarki Championa znowu najlepsze na ważnej imprezie! W Spale zdobyły aż cztery medale

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 14:00, 26.08.2021 .
Skomentuj Champion Włocławek może pochwalić się znakomicie zapowiadającymi się zawodniczkami. Fot. Nadesłane Champion Włocławek może pochwalić się znakomicie zapowiadającymi się zawodniczkami. Fot. Nadesłane

Znakomicie w Spale zaprezentowały się zawodniczki Championa. Włocławianki zdobyły cztery medale. Dzięki temu Champion Włocławek zwyciężył w klasyfikacji klubowej.

Champion Włocławek kształci bardzo dobrych zawodników. W kwietniu bieżącego roku informowaliśmy o niesamowitych sukcesach, które odnosił Jakub Straszewski. Młody pięściarz wystąpił w finale Młodzieżowych Mistrzostw Świata w boksie, ale ostatecznie nie sięgnął po mistrzostwo.

[ZT]44895[/ZT]

W ubiegłym roku zdominował z kolei Mistrzostwa Polski w boksie juniorów organizowane we Włocławku. Włocławianin był niepokonany w kategorii wagowej do 91 kilogramów.

Champion Włocławek może pochwalić się też znakomicie zapowiadającymi się zawodniczkami. Swoje umiejętności włocławianki udowodniły ostatnio na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Kobiet Spała 2021.

- Złoty Medal i tytuł Mistrzyni Polski zdobyła podopieczna trenera Dariusza Krzeszewskiego Martyna Strucińska w kategorii wagowej 52 kg

- informuje klub.

Znakomicie poradziły sobie także inne zawodniczki, które w swoich kategoriach stawały ostatecznie na najniższych stopniach podium. Brązowe medale wywalczyły za to: Kamila Kalicińska (kat. 52 kg), Natalia Dąbrowska (kat. 60 kg) i Iga Popek (kat. 80 kg).

Znakomite występy włocławianek pozwoliły klubowi sięgnąć po zwycięstwo w kategorii drużyn biorących udział w zawodach.