Mistrzostwa Polski dla włocławian. Z Piotrkowa Trybunalskiego przywieźli dwa medale!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 09:58, 10.04.2022 .
Skomentuj Fot. Nadesłane Fot. Nadesłane

Zawodnicy Academy Martial Arts zdobyli wystąpili na Mistrzostwach Polski. Zobacz, jak im poszło.

Mistrzostwa Polski w formule Low Kick organizowane przez team Tom Center odbyły się na początku kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim.

Rywalizacja, w której brali udział wojownicy Academy Martial Arts, trwała trzy dni.

[FOTORELACJA]15426[/FOTORELACJA]

Świetne występy włocławian

Zawodnicy trenujący na co dzień pod okiem Pawła Sidora i Marty Klińskiej po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony. Wysoką formę zaprezentowali m.in. Nadia Henszel i Karol Rutkowski.

- .Z tej imprezy przywieźliśmy złoto, które wywalczyła Nadia Henszel w kategorii -44 kg oraz brąz, który przypadł Karolowi Rutkowskiemu w kat. +83 kg. Był to debiut w Kickboxingu młodych adeptów w trudnej ringowej formule oraz zdobywanie doświadczenia na dalsze starty w tej dyscyplinie sportu

- mówi w rozmowie z portalem Dzień Dobry Włocławek Paweł Sidor, trener w Academy Martial Arts.

Przed włocławianami kolejne, trudne starty. Sportowcy wrócili już do treningów i aktualnie przygotowują się do kolejnych zawodów.