Zamknij
REKLAMA

Nie z komputerem a z planszówkami! Taki pomysł na ferie ma klub Taktyk

08:28, 09.02.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Klub Taktyk przygotował na ferie zimowe wiele atrakcji. Fot. nadesłane

Trzy turnieje z nagrodami, dwie premiery i na koniec dwunastogodzinna noc grania. To wszystko przygotował na czas ferii zimowych klub gier planszowych Taktyk. Wielkie granie zacznie się już w piątek (09.02.).

Klub gier planszowych Taktyk w Centrum Kultury Browar B. zaprasza włocławian na kolejną edycję ferii z planszówkami. W zabawie mogą wziąć udział zarówno dzieci i młodzież, jak i i dorośli. Taktyk będzie czekał na graczy 9 i 10 lutego, w godz. 12:00-20:00 i od 19 lutego, w godz. 13:00-20:00.

Już w piątek (09.02.), podczas inauguracji ferii odbędzie się premiera specjalnej turniejowej karty do gry „Sabotażysta”, która będzie obowiązywać podczas Mistrzostw Polski 2018. To prawdziwa gratka, ponieważ nie jest ona jeszcze dostępna w Polsce. Dzień później, o godz. 16:00 w Taktyku zostanie rozegrany turniej w grę logiczną NMBR 9 (od lat 9).

W pierwszym tygodniu ferii w Taktyku zamiast planszówek będą królować zabawy z klockami dla najmłodszych. Zimowe granie powróci 19 lutego podczas dnia pod hasłem „Nie zepsujcie naszej willi” z grami zręcznościowymi. W kolejnych dniach na miłośników gier czekają: gry pirackie, językowe, kalamburowe i negocjacyjne, „Ticket to ride” na kilkunastu planszach dla starszych graczy oraz „Jedzie pociąg z daleka” dla młodszych i turniej z nagrodami w grę „Mrówki”. Przez całe ferie chętni będą też mogli grać do woli w pozostałych 300 gier z biblioteczki klubu.

Ferie w Taktyku zakończy Nocne Granie zaplanowane na 24 lutego. W czasie 12-godzinnej imprezy odbędą się turniej w grę „Sen NK” oraz prezentacja „Lorenzo Il Magnifico”, najnowszego "mózgożera" wydawnictwa Albi. Zapisy na ten i pozostałe turnieje prowadzone są na Facebooku i w klubie Taktyk. Liczba miejsc jest ograniczona.

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone