Zamknij
REKLAMA

Horror czy romans? Na co wybierzesz się w ten weekend?

08:42, 10.02.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
W tym tygodniu na kinowe ekrany weszły mrożący krew w zyłach horror i kolejna część `Greya`. Fot. materiały promocyjne

Ten weekend we włocławskim Multikinie będzie należał do „Nowego oblicza Greya”. Poza trzecia częścią popularnej serii na kinowym ekranie można oglądać również mrożący krew w żyłach horror „Winchester: dom duchów”.

W przedwalentynkowy weekend zakochani mogą udać się do kina na najnowszą część historii o miłości Christiana i Any. W „Nowym obliczu Greya” bohetarowie wiodą dostatnie, pełne miłości życie, w którym nie brakuje również namiętności. Nad ich związek nadciągają jednak czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

[WIDEO]611[/WIDEO]

Na tych, którym nie w głowach romantyczne uniesienia, czeka horror „Winchester: dom duchów”. Film został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w historii.

Po tragicznej śmierci męża i syna Sarah Winchester pogrąża się w żałobie i oddala od codziennego życia. Jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite z broni skonstruowanej przez jej męża, czyli ze słynnego karabinu Winchester. By bronić się przed demonami Sarah zleca budowę niezwykłej posiadłości. Składający się z setek pokoi, skonstruowany jak labirynt, pełen prowadzących donikąd schodów i ślepych korytarzy dom ma być pułapką na duchy. Rodzina Winchester, zaniepokojona stanem zdrowia wdowy wzywa na konsultację słynnego psychiatrę, który ma odwieść kobietę od jej szalonych planów. Wkrótce okazuje się jednak, że Sarah Winchester wcale nie oszalała.

[WIDEO]667[/WIDEO]

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Z polecenia Z polecenia

0 0

Na radę miasta 21:56, 13.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone