Zamknij
REKLAMA

"The Place" to nie jest zwykła restauracja. Przekonaj się w kinie!

09:52, 13.05.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Tytułowe `The Place` nie jest zwykła restauracją. Fot. materiały promocyjne

DKF Ósemka zaprasza na film, o którym trudno jest opowiedzieć, ale świetnie się go ogląda. „The Place” to psychologiczny thriller biorący pod lupę moralność współczesnych ludzi.

Tytułowe „The Place” to nazwa baru, w którym codziennie, przy tym samym stoliku siedzi tajemniczy mężczyzna, rozmawiający z osobami, które przychodzą do niego po nietypową pomoc. Każdy z gości czegoś pragnie, ma marzenie trudne w realizacji lub w ogóle nie niemożliwe. Jednak dla mężczyzny wszystko jest wykonalne. „Możesz to osiągnąć”, powtarza każdemu. Warunkiem jest jednak wykonanie specjalnego zadania.

-  Reżyser Paolo Genovese ponownie, tak jak w swoim poprzednim dziele, rewelacyjnej komedii obyczajowej „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, bierze pod lupę moralność, a także mroczne tajemnice ludzkiej duszy – pisze dystrybutor filmu w materiałach promocyjnych.

Genovese stworzył niezwykłą opowieść o ludzkiej naturze. Nie dokonuje jednak żadnej oceny i nie moralizuje, ale stawia pytanie: co jesteśmy w stanie zrobić aby spełnić nasze największe marzenia?

DKF Ósemka pokaże „The Place” we włocławskim Multikinie już w poniedziałek (14.05). Początek seansu o godz. 19:00. Bilety w cenie 14 zł do kupienia przed rozpoczęciem projekcji.

[WIDEO]823[/WIDEO]

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone