Zamknij
REKLAMA

Nuda w czasie wakacji? Nie ma takiej opcji! Czekają warsztaty i półkolonie

15:00, 12.06.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
W CK Browar B. w czasie wakacji nie będzie miejsca na nudę. Fot. depositphotos

Wakacje coraz bliżej, dlatego CK Browar B. rozpoczęło zapisy na letnie zajęcia dla najmłodszych. „Letnie akcja na wakacje” będą odbywać się w siedzibie Browaru B. przy ul. Łęgskiej oraz w klubach Łęg, Stara Remiza i Zazamcze.

Jako pierwsze wakacyjne rozrywki zapewnią dzieciom kluby Stara Remiza oraz Łęg. Placówka przy ul. Żabiej 8 zamieni się w „Klub Małego Podróżnika”. W letniej ofercie znajduje się aż sześć wycieczek. Dzieci odwiedzą: ZOO Safari w Borysewie, Kalisz, gdzie wezmą udział historyczno-edukacyjnych warsztatach archeologicznych, Silverado City w Bożejewiczkach, Muzeum Piśmiennictwa w Grębocinie, Muzeum Fortepianów w Ostromecku i Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy oraz Tężnie w Inowrocławiu. Wyjazdy odbędą się: 2, 4, 6, 9, 11, 13 lipca. Rodzice mogą zapisać swoje pociechy na wszystkie, a także tylko na wybraną wycieczkę.

Klub Łęg mieszczący się przy ul. Płockiej 246 proponuje dwa cykle spotkań dla dzieci w wieku 6-12 lat. Od 2 do 6 lipca na najmłodszych czekają warsztaty: robienia wisiorków, papierowej wikliny, ruchowo-taneczne, lepienia z gliny oraz na zabawa klockami. Drugi turnus zaplanowano na dni 23-27 lipca. W planach są wycieczki m. in.: na basen, do Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego oraz do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu.

Klub „Zazamcze” mieszczący się przy ul. Toruńskiej 87 zorganizuje atrakcje dla dzieci w sierpniu. Włocławianie w wieku 7-12 roku lat będą mogli wziąć udział w zajęciach „Ale laba!”, które odbędą się w dniach 6-17 sierpnia. W programie m. in.: wycieczki do Torunia, Kruszwicy, Redcza Krukowego, konkursy, gry i warsztaty tematyczne, a na zakończenie piknik w Ośrodku Rehabilitacyjno-Rekreacyjnym w Smólniku.

W gmachu CK Browar B. przy ul. Łęgskiej 28 w lipcu i sierpniu odbędą się warsztaty pod hasłem „Zostań kim chcesz!”. Zajęcia będą skierowane do dzieci w wieku 6-12 lat. Między 13 a 24 sierpnia każdego dnia będą odbywać się warsztaty z innej dziedziny. Najmłodsi będą mogli zostać: budowniczymi, poliglotami, sportowcami, kucharzami, artystami, odkrywcami, gwiazdami, a nawet muzykami.

Zapisy na „Letnie akcje na wakacje” są prowadzone we wszystkich placówkach Centrum Kultury Browar B.

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Xyz1Xyz1

5 0

Co z tego jak nie można się zapisać bo wszystkie miejsca są już zajęte i w dniu zapisów miejsc już nie ma ! 22:08, 12.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone