Zamknij
REKLAMA

Osiem kobiet i jeden napad. To tylko jedna z kinowych nowości!

13:32, 23.06.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Tym razem wielki napad planuje osiem kobiet. Fot. materiały promocyjne

W ten weekend we włocławskim Multikinie czeka m. in. kontynuacja kultowej serii Ocean's, tym razem w kobiecej odsłonie. Nie zabraknie również czegoś dla miłośników horrorów oraz najmłodszych widzów. Będzie też prawdziwa gratka dla... kibiców.

Nadszedł czas na nową część serii Ocean’s, która zapowiada duże zmiany. Tym razem osiem kobiet planuje napad w Nowym Jorku. Występują: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson i Awkwafina, Rihanna, Helena Bonham Carter.

[WIDEO]876[/WIDEO]

Wśród nowości znalazł się także horror „Dziedzictwa. Hereditary”. Film już został okrzyknięty najstraszniejszym horrorem ostatnich lat.

Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to, co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo...

[WIDEO]875[/WIDEO]

Najmłodszych widzów zainteresuje z pewnością „Uprowadzona księżniczka”. Animacja jest porywającą komedią przygodową, rozgrywająca się w niezwykłych czasach dzielnych rycerzy, pięknych księżniczek i podstępnych czarowników.

Remik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzą, że nic nie może ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich szczęście szybko jednak zmąci podstępny plan złego czarownika, który pragnąc zdobyć nieśmiertelność porywa Miłkę. Wierzy, że pomoże mu ona w pewnym czarnoksięskim magicznym rytuale. Remik wraz z kompanią zwariowanych zwierzaków, rusza ukochanej z odsieczą. Czeka go długa droga pełna niebezpieczeństw, naszpikowana czarami, pułapkami i setką kłopotów.

[WIDEO]874[/WIDEO]

Kibice rządni wielkich, sportowych emocji będą natomiast mogli zobaczyć na wielkim ekranie mecz Polska-Kolumbia. Transmisja live rozpocznie się w niedzielę, o godz. 20:00.

(.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone