Zamknij
REKLAMA

Znasz ciekawe miejsce w okolicy? Łap za aparat i zgarnij nagrody

08:35, 07.11.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Na konkurs można przesyłać m. in. zdjęcia. Fot. depositphotos

Młodzi pasjonaci fotografii i innych sztuk wizualnych mogą powalczyć o nagrody i pokazać ciekawe miejsca w swojej okolicy. Do 19 listopada można przesyłać prace na konkurs „Zapomniane miejsca”.

Konkurs organizowany przez Fundację Ari Ari ma charakter dokumentalno-historyczno-medialny. Jest adresowany jest do dwóch grup wiekowych: dzieci w wieku 11-16 lat i młodzieży w wieku 16-20 lat. Zadaniem uczestników jest przedstawienie dowolną techniką (fotoreportaż, film, prezentacja multimedialna, grafika, komiks) historii mało znanego obiektu związanego z przemianami gospodarczymi XIX i XX wieku, znajdującego się w okolicy.

- Konkurs jest częścią projektu Młyny, cukrownie, spółdzielnie. Historia u podstaw na Kujawach i Ziemi Dobrzyńskiej – tłumaczy Justyna Marcinkowska z Fundacji Ari Ari. – W jego ramach przeprowadzimy wspólnie z młodzieżą z Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej swoiste „śledztwo” w historii, aby poznać i upowszechnić mało znane, a ogromnie znaczące historie lokalnego rozwoju gospodarczego i związanych z nią postaw patriotycznych. Zaprosimy młodych uczestników do fascynującej podróży w historie nieznaną, często słabo uświadamianą, które bezpośrednio wpływają na dzisiejszy krajobraz miejscowości i społeczności lokalnej.

Prace konkursowe nie mogą przekroczyć 3 minut (w przypadku filmu lub prezentacji multimedialnej) lub limitu 15 zdjęć. Zgłoszenia można przesyłać do 19 listopada pod adres: [email protected] (załączniki do 20 MB, a większe pliki – do 2 GB – przez wetransfer.com). Do pracy należy dołączyć wypełnione zgłoszenie z krótkim opisem prezentacji.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Jury będzie brało pod uwagę m. in. pomysł i sposób prezentacji. Wśród nagród znajdują się dyktafon, aparat fotograficzny i bilety do kina.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

andrzej11andrzej11

1 0

Zachęcacie by wysyłać zdjęcia i co z nimi się dzieje ? 16:12, 07.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone