Zamknij
REKLAMA

Sobota dla duszy i ciała. Zobacz, gdzie warto się dziś pojawić!

07:59, 13.04.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Fot. DDWloclawek.pl

Sacrum i profanum nakarmicie dziś do syta! Tej soboty znajdzie się czas na przedświąteczne refleksje, ale i na przeżycie dreszczyku sportowych emocji i nutkę muzycznego szaleństwa. Sprawdźcie, gdzie warto się wybrać. 

Pierwszą atrakcją dzisiejszej soboty będą sportowe zmagania w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie rozegrana zostanie X kolejka Branżowej Ligi Piłki Siatkowej. Jako pierwsze na placu boju spotkają się ze sobą PWSZ Ecomyjnia i Chalin, po nich obejrzymy jeszcze 3 inne pojedynki. Pierwsze skrzypce grać będą dziś jednak koszykarskie poczynania w Hali Mistrzów, gdzie Anwil podejmie GTK Gliwice. Czy podopieczni Igora Milicica dadzą kibicom powody do radości? O tym przekonamy się już o godz. 17:00. 

Wychowani w wierze młodzi włocławianie z pewinni pojawić się o godz. 9:30 w parafii św. Maksymiliana na diecezjalnych obchodach XXXV Światowych Dni Młodzieży. W ich trakcie wierni, poza wspólnym odmówieniem modlitwy, wysłuchać będą mogli  relacji z pobytu diecezjalnej grupy na ŚDM  w Panamie oraz nauczą się...panamskich tańców i wezmą udział w koncercie ewangelizacyjnym. Na przybyłych czeka również eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Włocławskiego oraz smaczny poczęstunek .

O godz. 10:00, na placu Wolności rusza coroczny Jarmark Wielkanocy. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

[ZT]33526[/ZT]

Lubujący się w grach planszowych mieszkańcy, proszeni są w samo południe do kawiarni obywatelskiej "Śródmieście Cafe" przy ul. 3 Maja na wspólne granie w scrabble. 

O godz. 16:00 swoje podwoje otwiera natomiast Galeria Sztuki "Antresola", gdzie odbędzie się wernisaż poplenerowej wystawy Agro-art Gołaszewo 2019 ". W trakcie wystawy będziemy mogli zdac sobie sprawę, że widzenie kolorów to umiejętność ofiarowana nam jako talent niezależny od naszych chęci. Wystawę będzie można oglądać do 12 maja. Wstęp wolny. Zwiedzanie: 2 zł. 

Gorąca impreza szykuje się z kolei, jak co sobotę, w Million Club. Na muzycznych iGRAszkach czeka niespodzianka w postaci stołu szwedzkiego, który będzie dostępny za free. W sali Million zagra DJ Esto, a w sali Bulvar - DJ Saint. Wstęp od lat 18. Bilety: 15 zł. 

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

******

4 0

"Wstęp wolny. Zwiedzanie 2 zł" Tzn że wejśc można za darmo, ale potem zaraz mocno zamknąć oczy??? 09:12, 13.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

promocja radnychpromocja radnych

3 2

Ciekawe czy radni panowie Zbigniew Lewandowski i Krzystof Kowalski (obydwaj z PiS) bedą częstować wódką tak jak to dyskretnie robili na festynie w tej parafii tuż przed ostanim walnym zgromadzeniem członków spółdzielni mieszkaniowej POŁUDNIE. 10:09, 13.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone