Zamknij
REKLAMA

Przy Wzorcowni będą nieść pomoc! Przyjdź na imprezę i wesprzyj akcję

10:00, 15.06.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
MotoKrew to ogólnopolska akcja zbiórki krwi przez motocyklistów i ich przyjaciół. Fot. DDWłocławek/archiwum

Będą zbierać krew dla potrzebujących, poszerzać możliwości osób niepełnosprawnych, a przy okazji zapewnią rozrywkę dla całych rodzin! Już w tę sobotę (15.06) rusza kolejna edycja wspólnej akcji MotoKrew i ZS nr 3 dzieciom niepełnosprawnym. Jakie atrakcje czekają na Was pod Wzorcownią? 

MotoKrew to ogólnopolska akcja zbiórki krwi przez motocyklistów i ich przyjaciół. Organizatorem wydarzenia są polskie kluby motocyklowe przy wsparciu motocyklistów, jak również honorowych dawców krwi oraz lokalnych firm i instytucji.

Tegoroczna odsłona przebiegnie pod hasłem "Uśmiech za uśmiech". Tradycyjnie, organizatorami są: Zespół Szkół Nr 3 we Włocławku, Gremium M.C i C.H. Wzorcownia.

Co na celu ma sobotnie wydarzenie? Jego głównym założeniem jest promowanie pozytywnych działań na rzecz osób niepełnosprawnych oraz zbiórka krwi dla potrzebujących i poszkodowanych w wypadkach drogowych. Ponadto, w tym roku organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę na podniesienie kwalifikacji zawodowych osób niepełnosprawnych. W tym celu przygotowano wiele konkursów tematycznych. 

Co czeka na włocławian na placu Grodzkim? Atrakcji będzie co nie miara. Koncerty, pokazy tańca, animacje dla dzieci, konsultacje specjalistyczne, konkursy i losowanie nagród wśród krwiodawców (nagrodą główną jest rower) - to wszystko już od godz. 11:00. Impreza potrwa do godz. 17:00. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram. 

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone