Zamknij
REKLAMA

Nie ma czasu na nudę! Tak dzieci z Włocławka spędzą koniec wakacji

15:15, 13.08.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Dla dzieci z Włocławka końcówka wakacji będzie przebiegać pod znakiem atrakcji. Fot. depositphotos

Ognisko, warsztaty, gry, zabawy, wycieczka do zoo - te i inne atrakcje czekają na dzieci i młodzież z Włocławka, które spędzą końcówkę wakacji z Centrum Kultury Browar B. 

Moc atrakcji młodym włocławianom gwarantują "Letnie akcje na wakacje", które ruszają dziś (12 sierpnia) w Klubie "Zazamcze" oraz Klubie "Stara Remiza". Udział w nich biorą dzieci w wieku 7-12 lat. 

Klub „Zazamcze” w dniach 12–23 sierpnia organizuje m.in: warsztaty artystyczne, wycieczkę do zoo w Płocku, wyjazdy do Zielonej Szkoły w Goreniu, gdzie odbędą się zabawy rekreacyjne w plenerze oraz edukacyjne warsztaty tematyczne, np.: wikliniarskie, lepienia z gliny, pieczenia chleba, papieroplastyka itp. Pobyt dzieci zakończy się piknikiem przy ognisku i pieczeniem kiełbasek.

Opłata za udział dziecka w zajęciach będzie zróżnicowana w zależności od propozycji programowych i związanych z nimi kosztami. Koszt: 10 zł – warsztaty, 20 zł – wyjazd do Gorenia i 30 zł – wycieczka do ZOO w Płocku. Bilety dostępne w Klubie „Zazamcze”, ul. Toruńska 87 tel. 54 232 25 66, 799 111 051.

Wszystkie propozycje wyjazdowe będą organizowane wspólnie z Klubem „Stara Remiza”.

Warto dodać, że zajęcia wakacyjne, od 29 lipca do 9 sierpnia, odbywały się również w Klubie „Łęg”. Dzieci w wieku 6-10 i 11-13 lat uczestniczyły wówczas w zajęciach „Moc atrakcji w czasie wakacji”, gdzie brały udział zajęciach profilaktycznych, sportowych, kreatywnych, tanecznych oraz wycieczkach na basen i do placówek kulturalnych.

Na początku wakacji, od 1 do 12 lipca, otwarte dla młodych włocławian były natomiast podwoje Browaru B. Wśród propozycji znalazły się: warsztaty plastyczne, ceramiczne, sportowe, malowania fajansu, muzyczno-ruchowe, hocki-klocki, wizyty w Klubie Gier Planszowych „Taktyk”, bibliotece oraz kręgielni. Ponadto dzieci budowały recyklingowe dinozaury, poznawały świat wikingów, tworzyły biżuterię i brały udział w talent show i bajkowej imprezie pożegnalnej.

REKLAMA
(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

WtfWtf

4 0

Koniec wakacji ?
dopiero połowa sierpnia zaraz będzie 18:47, 13.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone