Zamknij

W niedzielę bulwary należą do dzieci! Co będzie się tam działo w ramach Letniego Bulwaru 2022? [PROGRAM]

15:00, 28.06.2022 | .
Skomentuj W niedzielę Letni Bulwar 2022. fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

W najbliższą niedzielę na włocławskich bulwarach będzie czekał szereg atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Co przygotowały miejskie instytucje kultury dla dzieci? 

Letni Bulwar 2022 to specjalna impreza dla całych rodzin. W poprzednich latach akcja odbywała się cyklicznie, co tydzień przez całe wakacje. W tym roku jest inaczej, a całość będzie trwała w niedzielę, 3 lipca od godziny 16:00 do 19:00. 

Co w programie? 

Atrakcje dla dzieci przygotowały miejskie instytucje kultury tj. Centrum Kultury Browar B, Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza oraz Galeria Sztuki Współczesnej. Na bulwarach odbędzie się także spektakl w wykonaniu aktorów z teatru w Płocku. 

Animacje dla dzieci

Animatorzy z Browaru B przygotowali dla najmłodszych mieszkańców Włocławka zabawy przy muzyce, bańki dla dzieci, chustę animacyjną, naukę tańca, konkursy muzyczne oraz malowanie buziek. 

Ta część imprezy będzie odbywać się na trawniku w pobliżu toalet. 

Wielkie planszowe granie

Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej organizują grę rodzinną. Dzieci sprawdzą swoją wiedzę literacką w wielkoformatowej grze planszowej, a dorośli będą mogli zrelaksować się na leżakach z ulubioną książką w ręku. 

Bibliotekarze będą czekać na trawniku na bulwarach. 

O smoku znad Wisły

O godzinie 16:30 aktorzy z Teatru Form Wielu z Płocka wystąpią w ramach spektaklu plenerowego. Artyści będą na placu z kostki brukowej po przeciwnej stronie skrzyżowania ulic Bulwary i Towarowej. 

Natomiast w godzinach 16:00-16:30 oraz 17:30-18:30 na najmłodszych czekają gry, zabawy, konkursy i taneczne wygibasy przygotowane przez pracowników Teatru Impresaryjnego. 

Podwodna kraina

Z kolei załoga Galerii Sztuki Współczesnej zaprasza dzieci do tworzenia wielkoformatowego obrazu ilustrującego świat, który znajduje się pod wodą. Uczestnicy będą wycinać, kolorować oraz naklejać wodne motywy na papier wielkości billboardu. 

Podwodna kraina będzie czekać na jednym z trawników. 

[CGK]13875[/CGK]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Ww.Ww.

1 0

Animatorzy z Browaru B przygotowali dla najmłodszych mieszkańców Włocławka zabawy przy muzyce, bańki dla dzieci, chustę animacyjną, naukę tańca, konkursy muzyczne oraz malowanie buziek.

Ta część imprezy będzie odbywać się na trawniku w pobliżu toalet.

I jak to brzmi redaktorze? Chyba jest coś nie tak. Przyjemniej by się czytało: na trawniku w pobliżu placu zabaw 19:47, 30.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Włodek Włodek

1 0

....Ta część imprezy będzie odbywać się na trawniku w pobliżu toalet. ...ja *%#)!& Kto Ci chłopie spłaszczył korę mózgową 10:47, 01.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%