Zamknij
REKLAMA

Podbijała programy muzyczne. Teraz zaśpiewa we Włocławku

18:59, 14.08.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Adela Konop doświadczenie sceniczne zdobywała w programach typu talent show. tu - w programie `Śpiewaj i Walcz`. Fot. Teodor Klepczynski / NEWSPIX.PL

Próbowała swoich sił w m. in. programach „Szansa na Sukces”, „Must Be The Music” i „Mam Talent”. Dziś podąża własną muzyczna drogą. Adela Konop w niedzielę (19.08.) wystąpi przed włocławską publicznością.

Adela Konop z muzyką jest związana od wczesnego dzieciństwa. Przez kilka lat grała na skrzypcach, jednak śpiewanie zawsze było jej bliższe. Już jako nastolatka wiedziała, że chce związać swoją przyszłość z muzyką rozrywkową. Doświadczenie sceniczne zdobywała w telewizyjnych programach muzycznych, takich jak: "Śpiewaj i Walcz", „Szansa na Sukces”, „Must Be The Music”, „Mam Talent”.

- Poszukując własnego stylu chętnie eksperymentuję z materią muzyczną. Uwielbiam szeroko pojęty jazz, soul, muzykę etniczną a także brzmienia alternatywne, przestrzenne z dużą ilością elektroniki. Nieustannie odkrywam w sobie nowe możliwości, lubię „bawić się” głosem. „Wyśpiewuję siebie” poprzez improwizację, co daje mi duże poczucie wolności. Śpiew poza tym, że jest moim sposobem na życie, jest przede wszystkim moją największą pasją i terapią na rzeczywistość – wyznaje wokalistka na swojej stronie internetowej. – Poza wydobywaniem dźwięków, pasjonuję się komponowaniem piosenek, przelewaniem myśli na papier oraz uczeniem innych, jak posługiwać się głosem.

Adela Konop 19 sierpnia wystąpi na pływającej scenie przy włocławskich bulwarach. Zagrają z nią: Marcin Degowski – gitary, Kuba Andrzejewski – gitary, Dawid Degowski – bass, Dariusz Cybulski – perkusja. Początek koncertu o godz. 18:00. Wstęp wolny.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

GhostGhost

0 0

Słabe to było... 02:03, 21.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ghost1ghost1

0 0

Pani była pijana albo coś wypaliła... słabe to było choć głos ma. Przynajmniej trochę się pośmialiśmy
Gitarzysta mógłby zaśpiewać solo a Pani podziękujemy.
Brawa jedynie dla chłopaków z zespołu, ratowali sytuację. 13:22, 21.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone