Zamknij
REKLAMA

Niezwykły koncert na rozpoczęcie roku. Poczuj świąteczny klimat!

19:13, 31.12.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
W Starej Remizie zabrzmią kolędy i pastorałki. Fot. depositphotos

Klub Stara Remiza rozpocznie 2019 rok świątecznym akcentem. 4 stycznia zespół Bobrowiacy zagra najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

„Cicha noc” to koncert świąteczno-noworoczny zespołu Bobrowiacy. Kapela swoją nazwę zawdzięcza małej nadwiślańskiej miejscowości, położonej nieopodal Włocławka, w której podziwiać można ruiny zamku krzyżackiego. Zespół bierze na warsztat utwory tradycyjne i ludowe, aby, dzięki odświeżonym aranżacjom, nie pozwolić im przycichnąć. W swoim repertuarze ma m. in. kolędy i pastorałki, które zaprezentuje w Starej Remizie.

Kapelę tworzą uzdolnieni ludzie, którzy kochają muzykę i rozumieją ją w podobny sposób i w większości są absolwentami szkół muzycznych. W skład zespołu wchodzą: Dariusz Kołaczyński grający na akordeonie (w 2013 roku koncertował w Chicago na zaproszenie Polonii, występował też w Monachium ze światowej sławy klarnecistą, dyrygentem i kompozytorem - Wojciechem Mrozkiem), jego syn Adam Kołaczyński grający na klawiszach i trąbce, saksofonista Paweł Malinowski, a także klarnecista Dominik Podolak i grająca na gitarach Marta Marciniak. Wokalistkami zespołu są Katarzyna Grzegorzewska i Alina Podolak.

Koncert Bobrowiaków odbędzie się w starej Remizie 4 stycznia. Początek o godz. 18:00. Bilety do nabycia w kasach Klubu Stara Remiza i CK Browar B. oraz tutaj.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone