Zamknij
REKLAMA

Zagrają koncert, żeby pomóc młodym piłkarzom!

09:08, 05.03.2019 | N.S
Skomentuj Koncert w hali OSiR będzie zwieńczeniem piłkarskich zmagań. Fot. depositphotos
REKLAMA

Włocławscy muzycy pomogą młodym piłkarzom zebrać pieniądze na samochód, którym będą mogli podróżować na mecze wyjazdowe. Już 10 marca zespół 3WK da w hali OSiR koncert, podczas którego odbędą się zbiórka pieniędzy oraz licytacje fantów.

Zespół 3WK tworzą bracia Grzegorz Walczak (znany z zespołu Czaqu) i Aleksander Walczak oraz Andrzej Krupiński. Muzycy postanowili wesprzeć zbiórkę "Się zbiera na Busa Lidera" zorganizowaną przez Stowarzyszenie KS Lider Włocławek. Podczas koncertu, na który wstęp jest bezpłatny, wolontariusze będą zbierać datki do puszek. Odbędą się także licytacje fantów takich jak: vaucher na manicure hybrydowy, trzy godziny sprzątania lub prasowania czy strzyżenie.

- Zawodnicy klubu to młodzi piłkarze o dużym zapale gry, z marzeniami na karierę. Własny bus znacznie ułatwi pracę zarówno młodzieży, jak i samego klubu. Szybkie, bezpieczne i przede wszystkim tańsze transporty usprawnią działanie klubu – piszą na Facebooku organizatorzy koncertu.

Koncert odbędzie się bezpośrednio po ceremonii zakończenia Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Lider Kar-Pol Cup (młodzi zawodnicy będą rywalizować we Włocławku od 7 marca) – w niedzielę, 10 marca, o godz. 15:00. Podczas ceremonii dekoracji zespół 3WK zagra dla zwycięskiej ekipy przebój zespołu Queen - "We Are The Champions".

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

HeniuHeniu

3 1

Zamiast zbierać na Flopmeide lepiej przekażcie pieniądze dla dzieci niech bezpiecznie i wygodnie podróżują. 13:44, 05.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%