Zamknij
REKLAMA

To będzie fiesta z prawdziwego zdarzenia! Organizują ten koncert już 11. raz

13:29, 20.04.2019 | N.S
X koncert Dzieci Dzieciom. Fot. Natalia Seklecka
REKLAMA

Już po raz 11. ZS nr 4 im. K. K. Baczyńskiego organizuje koncert Dzieci Dzieciom. W tym roku największej szkolnej imprezie roku przyświeca hasło „Fiesta a la Polonia”.

Koncert Dzieci Dzieciom organizowany przez Radę Rodziców to w „Baczyńskim” tradycja. Każdego roku na scenie pojawia się kilkudziesięciu młodych wykonawców, którym towarzyszą włocławscy muzycy.

- W koncercie weźmie udział około 50 wykonawców: uczniowie i absolwenci „Baczyńskiego”, zaprzyjaźnieni muzycy i zaproszeni goście – informują organizatorzy 11. edycji koncertu.

Młodzieży z "Baczyńskiego" będą towarzyszyć muzycy: Jacek Zasada, Jacek Piotrowski, Maciej Jakubczyk, Mateusz Jendrzejewski, Krzysztof Krzos i Adam Kołaczyński. Gościnnie na scenie CK Browar B. pojawi się także zespół Bobrowiacy.

Idea koncertu to edukacja muzyczna i uwrażliwianie młodzieży na piękną muzykę i piosenki. W tym roku będą to w większości znane, polskie piosenki, przy których Polacy zawsze lubili i nadal lubią się bawić. Ponieważ w tytule koncertu znalazła się fiesta, młodzież zabierze publiczność w także w muzyczną podróż do Ameryki Południowej. Zespół Bobrowiacy wniesie natomiast element folklory, jednak zostanie on uwspółcześniony.

Koncert odbędzie się 24 kwietnia, o godz. 18:00 w CK Browar B. Organizatorzy zachęcają do wspólnej zabawy i świętowania w dobrym, muzycznym stylu. osoby zainteresowane pozyskaniem wejściówek są proszone o kontakt z ZS nr 4.

[WIDEO]1295[/WIDEO]

W ubiegłym roku koncert Dzieci Dzieciom został wyróżniony podczas przyznawania nagród prezydenta Włocławka w dziedzinie kultury. W związku z tym w tym roku Marek Wojtkowski objął imprezę swoim honorowym patronatem.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%