Zamknij

Włocławscy muzycy i młodzież zagrają wspólny koncert! To finał ważnego projektu

Kamil Kazimierczyk Kamil Kazimierczyk 15.00, 19.11.2022 K.K
Skomentuj Młodzież wystąpi z włocławskimi muzykami. Fot. Archiwum.
REKLAMA

To będzie wyjątkowy koncert dla włocławskiej młodzieży ze szkół średnich. Projekt Antidotum ma zachęcać do przemyśleń nad jakością naszego życia codziennego. 

Koncert projektu Antidotum odbędzie się w piątek, 25 listopada o godzinie 18:00 w Teatrze Impresaryjnym przy ul. Wojska Polskiego 13. Cena biletu szkolnego wynosi 15 zł, a koszt biletu normalnego to 20 zł. 

Projekt Antidotum: jaki ma cel? 

Antidotum to projekt ubrany w recytację, muzykę, fotografię i film. Jest adresowany do uczniów szkół średnich. Jego celem jest uwrażliwienie odbiorców na otaczającą ich rzeczywistość. Projekt ma zmobilizować do poszukiwania sposobów odnalezienia się w dzisiejszym świecie.

Na scenie wystąpią włocławscy muzycy i młodzi wokaliści w niepokornym repertuarze o świecie, życiu, przemijaniu i antidotum, którego wszyscy szukamy. Koncert rozpoczyna nowy projekt. Młodzież będzie mogła pokazać swoje talenty w rożnych formach artystycznego wyrazu

- mówi Monika Budzeniusz, dyrektorka Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego. 

Własne przemyślenia w różnych formach artystycznych 

Scena Myśli Niepokornej Antidotum ma formę konkursów opartych na utworach literackich i muzycznych pochodzących z repertuaru projektu. 

Twórczość młodych artystów jest udostępniania online, a jej celem jest sprowokowanie uczestników Antidotum do refleksji i zaprezentowania własnych przemyśleń w różnych formach artystycznych. Młodzież ma możliwość pokazania swoich umiejętności za pomocą: recytacji, śpiewu, fotografii oraz filmu.

Dotychczasowe dokonania uczestników projektu można znaleźć TUTAJ

Kalendarz imprez odbywających się we Włocławku i okolicy znajdziesz w dziale CO? GDZIE? KIEDY?

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

BravoBravo

3 0

Co za styl? 09:05, 20.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

cuda na kijucuda na kiju

2 0

Tam na tej stronie jest ni to wiersz ni piosenka pod tytułem DOŚĆ! . I to chyba ktoś może powinien w powiedzieć tej cudnej twórczości i festiwalom jednego autora we Włocławku. 13:57, 22.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wunderbarwunderbar

1 0

" dość nachalny , pewien banan, już od rana , aż do rana , czyli przez noc i dzień cały mówił wszystkim wciąż banały. " .... " dość często głośno krzyczał ... o kasiorę dość niewąską ... " . 16:30, 24.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%