Zamknij
REKLAMA

Magia wraca na kinowe ekrany! Tego filmu nie możesz przegapić

09:30, 17.11.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Czy młody czarodziej pokona Grindelwalda? Fot. materiały promocyjne

Na kinowe ekrany wszedł właśnie kolejny film z serii „Fantastyczne Zwierzęta”, do której scenariusze pisze autorka kultowych książek o Harrym Potterze. „Zbrodnie Grindelwalda” można już oglądać również we włocławskim Multikinie.

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach.

Grindelwald gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi.

Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

[WIDEO]1072[/WIDEO]

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

oglądacz....oglądacz....

1 0

Poszedłem i..... gdybym nie zapłacił 85 zł za trzy bilety w niedzielne popołudnie, wyszedłbym w połowie... Nadęty, nudny z beznadziejnym scenariuszem film. Na kolejną część (będzie na bank) nie idę... Szkoda kasy i czasu.... 10:11, 20.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone