Zamknij
REKLAMA

11 listopada w kinie? Będzie w czym wybierać

13:00, 09.11.2019 | Multikino/oprac. N.S.
Skomentuj
Fot. depositphotos
REKLAMA

W długi weekend włocławskie Multikino czeka na widzów z kilkoma premierami. Coś dla siebie znajdą miłośnicy produkcji wojennych, filmów szpiegowskich, science-fiction, a także młodsi widzowie.

Długi weekend to okazja, żeby odpocząć od pracy, ale nie od kina! Włocławskie Multikino będzie otwarte również 11 listopada. Pierwszy tego dnia seans zaplanowano na godz. 10:00. a ostatni na 20:55. W repertuarze znalazło się kilka gorących nowości:

„Ukryta gra”

W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

[WIDEO]1707[/WIDEO]

„Midway”

Wojenna superprodukcja mistrza wielkich filmowych widowisk Rolanda Emmericha. Jedna z najważniejszych bitew w historii ludzkości, która odmieniła losy wojny na Pacyfiku, ukazana z bezprecedensowym rozmachem.

[WIDEO]1708[/WIDEO]

„Terminator: Mroczne przeznaczenie”

Linda Hamilton (Sarah Connor) i Arnold Schwarzenegger (T-800) powracają do swych ikonicznych ról w filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie”, który wyreżyserował Tim Miller („Deadpool”), a wyprodukowali: wizjonerski twórca James Cameron oraz David Ellison.

[WIDEO]1709[/WIDEO]

„#Jestem M. Misfit”

Życie Julii jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni.

[WIDEO]1710[/WIDEO]

„Baranek Shaun Film. Farmageddon”

Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powracają w uroczej komedii science-fiction, która rozbawi widzów nawet w najodleglejszych galaktykach. Kosmiczny ubaw dla miłośników takich klasyków fantastyki jak „Bliskie spotkania owczego stopnia” i „Owce. Decydujące stado”.

[WIDEO]1711[/WIDEO]

„Salma w krainie dusz”

Pełna duchów, czarów i sympatycznych bohaterów opowieść o dziewczynce, która wyrusza na poszukiwanie zaginionych rodziców. Aby ich odnaleźć, ze słonecznego Meksyku – ojczyzny tacos, sombrero i wąsatych mariachi przeniesie się w zaświaty, gdzie doświadczy niezapomnianej przygody poza kresem doczesności. „Salma w Krainie Dusz” to łącząca wiele stylów graficznych, pełna wzruszeń animacja o przyjaźni, wierze i realizacji najskrytszych marzeń. Wspaniała lekcja szacunku, dorastania i wzajemnej, rodzinnej miłości.

[WIDEO]1712[/WIDEO]

(Multikino/oprac. N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz