Zamknij

Młodzi włocławianie zapraszają do teatru. To będzie nietypowe widowisko!

19:45, 24.05.2017 | J.B
Skomentuj
fot. Anna Polak
REKLAMA

Czy zabawa na podwórku może wygrać z najnowszą grą na PS4? A bezpośrednia rozmowa z kolegą może pozwolić więcej przeżyć niż kilkugodzinny czat na snapie? Zespół Teatru Skene spróbuje znaleźć odpowiedzi na te pytania w najnowszym spektaklu dla dzieci i młodzieży, który został zrealizowany na motywach powieści Miry Lobe.

"Babcia na jabłoni" to spektakl o fascynacji młodych ludzi zdobyczami elektronicznej technologii – smartfonami czy laptopami. Dzieci i młodzież swoje wzajemne kontakty opierają głównie o te technologie i nie potrafią ze sobą rozmawiać „w cztery oczy”; przechwalają się posiadanym sprzętem i szydzą z tych, których nie stać na nowinki w tym zakresie.

[KONKURS]1846[/KONKURS]W takim właśnie świecie żyje główny bohater tej opowieści, Andi - chłopiec, który bardzo chciał mieć babcię. I nagle… taka wymarzona przez niego babcia pojawia się nie wiadomo skąd i znajduje sobie miejsce na jabłoni. Babcia wcale nie jest stara, jest trochę zwariowana, staroświecka, ale za bardzo mądra i dowcipna. Okazuje się, że jest ona najlepszym sposobem na smutki i kłopoty, do tego potrafi wymyślać znakomite zabawy, przy których młodzi ludzie zapominają o potrzebie używania smartfonów. Babcia uświadamia im, że bezpośrednie rozmowy są bardziej wartościowe niż te „elektroniczne”.

Niezwykle zabawna i bardzo współczesna opowieść spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym - Teatr Impresaryjny zaprasza na spektakl całe rodziny. Przedstawienie będzie wystawiane z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, w ramach cyklu Niedzielnych Spektakli Familijnych - w dniu 4 czerwca 2017 r. (niedziela), o godzinie 11:00.

Nasz portal jest patronem medialnym wydarzenia.

[KONKURS]1846[/KONKURS]


Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł,
• BALKON – 10 zł,
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu na jedną godzinę przed jego rozpoczęciem, tel.: 54 231 47 66
Sprzedaż biletów od dnia 21 maja 2017 roku.

(J.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

FankaFanka

7 0

Jak zwykle będzie PRZEPIĘKNIE!!!! Powodzenia :) 10:06, 25.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz