Zamknij
REKLAMA

Bulwar Teatru we Włocławku. Dzieci mogą czuć się zaproszone

10:22, 13.08.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Na włocławskich Bulwarach będzie można między innymi uczestniczyć w grach i zabawach prowadzonych przez Pawła Ptaszkiewicza. Fot. depositphoto.com

Kolejne teatralne spotkanie w ramach akcji Bulwar Teatru 2017 we już w niedzielę na włocławskich bulwarach. Tym razem Teatr Impresaryjny zaprasza do wzięcia udziału w zabawach, które poprowadzi znany włocławski aktor i animator kultury.

Wakacyjno-teatralne spotkanie w ramach Letniego Bulwaru jest kolejnym wydarzeniem organizowanym przez Teatr Impresaryjny. Na włocławskich Bulwarach będzie można między innymi uczestniczyć w grach i zabawach prowadzonych przez Pawła Ptaszkiewicza. Na przybyłych widzów czekać będzie także też kameralne przedstawienie pt.: "Brzechwa dzieciom", w skład którego wchodzą chociażby wiersze „Rozmawiała gęś z prosięciem”, „Kwoka”, „Żuk” czy „Żaba”. Wiersze zaprezentują na bulwarach aktorzy Teatru Ludzi Upartych: Katarzyna Misiak i Piotr Gutowski.

- Wybieramy się z żoną i dziećmi na bulwary, bo chcemy uczestniczyć w tych wydarzeniach. To jedna z nielicznych szans we Włocławku, dzięki którym najmłodsi mogą zobaczyć przedstawienia teatralne - mówi mieszkaniec Włocławka.

W ramach „Bulwaru Sztuki”, jak w latach ubiegłych przeprowadzona zostanie impreza dla mieszkańców miasta i gości odwiedzających Włocławek. Impreza skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.

Początek imprezy, niedziela godzina 16, miejsce - Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Wstęp na Bulwar teatru oczywiście bezpłatny

 

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone