Zamknij
REKLAMA

Roznerski i Szwedes zapraszają do Browaru B. Wystąpią tam już w marcu!

14:29, 03.02.2019 | N.S
Skomentuj Spektakl będzie miał swoją premierę we Włocławku. Fot. materiały promocyjne
REKLAMA

1 marca Mikołaj Roznerski i Piotr Szwedes wystąpią na scenie CK Browar B. W specjalnym wideo zapraszają włocławian na spektakl „Samoobsługa” w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Premiera spektaklu „Samoobsługa” z Piotrem Szwedesem i Mikołajem Roznerskim w Browarze B. odbędzie się 1 marca. Widzów czeka doskonała zabawa, łącząca komedię z groteską i thrillerem.

Bohaterami sztuki Haralda Pintera są Ben i Gus – najprawdopodobniej płatni mordercy. Mężczyźni leżą w łóżkach i czekają na wytyczne dotyczące przyszłej „akcji”. W pewnym momencie jeden z nich wychodzi do toalety, a drugi... dostaje w tym czasie zlecenie, żeby go zabić.

Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w- i po- ojcu Bruce’a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje… my je sprawdzamy… wy ocenicie… dzięki bohaterom Samoobsługi, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce – pisze o spektaklu Kompania Teatralna.

Absurdalna sytuacja, w jakiej znaleźli się bohaterowie, z jednej strony bawi, z drugiej budzi poczucie zagrożenia. Widzów czeka więc połączenie komedii z pełnym napięcia thrillerem. Spektakl „Samoobsługa” włocławska publiczność zobaczy 1 marca, o godz. 19:00. Mikołaj Roznerski i Piotr Szwedes zapraszają na niego w specjalnym materiale wideo:

[WIDEO]1182[/WIDEO]

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

JohnyJohny

6 1

Bilety tańsze .To Włocławek nie Warszawa. Na tak biedne miasto bilety w Browar B są strasznie drogie. Tylko włodarze ,dygnitarze w tym mieście mogą sobie pozwolić na rozrywkę w Browar B. Ludzie z rodzinami mogą zapomnieć .Tak samo bilety na Piaska były po 100 zł od osoby .Komedia 14:42, 03.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BognaBogna

3 0

Kochany włodarze wchodzą za darmo. Dlatego bilety takie drogie. Bilety drozsze niż w duzych miastach. 16:32, 03.02.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Burnett K.Burnett K.

3 0

To dlatego, że w tym mieście brakuje sponsorów, wszelakich sponsorów. 18:16, 03.02.2019


 Burnett K. Burnett K.

1 0

I love him. 18:22, 03.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz