Zamknij
REKLAMA

Ten spektakl bije rekordy popularności. Niedługo wystawią go ponownie

16:08, 20.03.2019 | N.S
Skomentuj Teatr Ludzi Upartych wystawił `Kopciuszka` już kilkadziesiąt razy. Fot. nadesłane
REKLAMA

Na scenie włocławskiego teatru po raz kolejny zagości „Kopciuszek” w wykonaniu aktorów Teatru Ludzi Upartych. Przedstawienie na podstawie tekstu Jana Brzechwy bije we Włocławku rekordy popularności.

Baśń o Kopciuszku znają i lubią niemal wszyscy, niezależnie od wieku. Opowieść była znana już w starożytności. Jej najbardziej znane opracowania literackie pochodzą z XVII (Charles Perrault) i XIX (bracia Grimm) wieku. Stworzono na ich kanwie wiele spektakli teatralnych i realizacji filmowych. Teatr Ludzi Upartych wziął natomiast na tapet tekst „Kopciuszka” autorstwa Jana Brzechwy.

Włocławscy aktorzy stworzyli spektakl interaktywny, w którym obok Kopciuszka, księcia, złej macochy i jej córek na scenie pojawiają się... sami widzowie. Przedstawienie grane na scenie kameralnej dla zaledwie kilkudziesięciu widzów ma bowiem charakter interaktywny. Jak się okazuje, ta forma bardzo przypadła do gustu włocławskiej publiczności. Spektakl był grany już kilkadziesiąt razy. Kolejne dwa przedstawienia zostaną wystawione w ramach Niedzielnych Spektakli Familijnych 31 marca (o godz. 10:30 i 12:00).

- Wierzymy, że dorośli także znajdą w tym przedstawieniu coś dla siebie. Tym bardziej, że wielu z nich chodzi na spektakle dla najmłodszych nie tylko dlatego, żeby towarzyszyć swoim pociechom – piszą „Uparci” w zapowiedzi przedstawienia.

Bilety na „Kopciuszka” w cenach 10-15 zł są dostępne w kasie Teatru Impresaryjnego.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz