Zamknij
REKLAMA

We włocławskim Teatrze Impresaryjnym kilka spektakli w jedną noc. Taka okazja tylko w...

07:56, 07.10.2019 | B.N.
Skomentuj Mieszkańcy mogą liczyć na potężną dawkę teatralnej rozrywki. Fot. depositphotos
REKLAMA

Maluchy, młodzież, dorośli i seniorzy - wszyscy mogą liczyć na potężną dawkę teatralnej rozrywki. Po raz kolejny w naszym mieście odbędzie się bowiem Noc Teatru. 11 października widzowie obejrzą spektakle przygotowane przez lokalnych artystów. 

Organizatorem wydarzenia jest Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego. Co czeka włocławian na tegorocznej Nocy Teatru? 

Pierwszym przedstawieniem, które zagości na deskach teatru, będzie spektakl powstały w oparciu o piękny, dowcipny, wierszowany tekst Jana Brzechwy pt "Kopciuszek". Wykonają go aktorzy z Teatru Ludzi Upartych. Na imprezie nie może zabraknąć młodych artystów z Teatru "Skene", którzy zaprezentują się w swoim najnowszym spektaklu "Cwaniaczek 2", stworzonym na motywach książek Jeffa Kinney’a „Dziennik cwaniaczka”. 

Do łez przybyłych rozbawi komedia Mikołaja Gogola pt: "Rewizor", zaś do zadumy skłoni "Szesnaście róż". Jest to monodram muzyczny oparty na piosenkach Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Jeremiego Przybory, Mariana Hemara, Jerzego Wasowskiego, Włodzimierza Korcza i Zygmunta Koniecznego, połączonych tekstami Jana Polaka. 

Ostatnim z przedstawień będzie spektakl w wykonaniu Upartych, który powstał na podstawie gorzkiej komedii Gabrieli Zapolskiej pt: "Moralność pani Dulskiej".                                         

Impreza startuje w piątek, 11 października o godz. 18:00 i potrwa do 23:30. Bilet na jeden spektakl kosztuje 10 zł, natomiast karnet na trzy spektakle („Rewizor”, „Szesnaście róż”, „Moralność pani Dulskiej”) 20 zł. Sprzedaż biletów prowadzi kasa teatru w dni powszednie w godz. 10.00 – 17.45 oraz w dniu spektakli od godz. 13.00, tel. 54 231 47 66.

 

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz