Zamknij
REKLAMA

Działają we Włocławku już 20 lat! Zapraszają na wspólne świętowanie

14:00, 07.11.2019 | N.S.
Skomentuj Teatr Nasz przygotował niezwykły spektakl jubileuszowy. Fot. Facebook Teatr Nasz
REKLAMA

Teatr Nasz Działa jako stowarzyszenie od 20 lat. Z okazji jubileuszu przygotował niezwykły spektakl, w którym zaprezentuje to, co osiągnął przez dwie dekady.

Jubileuszu Teatru Nasz zaplanowano na 15 listopada. Tego dnia w Ck Browar B., który jest obecnie siedzibą stowarzyszenia, odbędzie się jubileuszowy spektakl.

?- Będą fragmenty z naszych najlepszych spektakli i piosenki z musicalu „Tama”, bo tak się składa, ze dokładnie 10 lat temu była premiera tego spektaklu,. Po tym zaprosimy wszystkich gości na tort w foyer Browaru B.

– zapowiada Sylwia Czerwińska-Modrzejewska z Teatru Nasz.

Wstęp na spektakl jubileuszowy jest bezpłatny,. Wejściówki można odebrać w CK Browar B. oraz zamówić przez fanpage stowarzyszenia.

Teatr Nasz działa we Włocławku od 1997 r. Przez pierwsze dwa lata był jednak grupą nieformalną. Jako Stowarzyszenie Edukacyjno-Teatralne Teatr Nasz został zarejestrowany w listopadzie 1999 r. To był moment przełomowy. Od tej pory grupa aktorów amatorów mogła pozyskiwać fundusze na swoje projekty artystyczne oraz mieć stałą siedzibę.

Przez wiele lat Teatr Nasz funkcjonował w kamienicy przy ul. Brzeskiej 1. Budynek był jednak w opłakanym stanie i w końcu aktorzy musieli go opuścić. Nową przystań dla swoich artystycznych działań znaleźli w Browarze B., gdzie pracują do dziś.

Przez dwie dekady stowarzyszenie wystawiło kilkadziesiąt spektakli. Zorganizowało również kilkanaście edycji festiwalu Brukarnia, w ramach którego włocławianie co roku mogą oglądać na ulicach miasta niezwykłe występy teatrów z Polski i zagranicy. Impreza stała się jednym w najważniejszych punktów włocławskiego kalendarza kulturalnego.

(N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

!!!!!!

2 1

Brawo Sylwia!!!! Brawo Teatr!!!! 16:27, 07.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

monika1monika1

0 1

To się chwali :) 11:40, 08.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz