Zamknij
REKLAMA

Chcesz pobawić się sztuką? Browar B. prowadzi nabór na zajęcia plastyczne

12:03, 12.03.2019 | CK Browar B./oprac. N.S
REKLAMA
Skomentuj
Browar B. prowadzi nabór do kilku sekcji. Fot. nadesłane

Pracownia Edukacji Plastycznej CK „Browar B.” prowadzi nabór do kilku sekcji. Na zajęcia mogą zapisywać się zarówno dzieci, jak i dorośli.

Nabór uzupełniający obejmuje sekcje: tkactwa artystycznego (dzieci 7+, młodzież i dorośli), grafiki, rysunku i malarstwa (dzieci 8+ i młodzież) oraz technik eksperymentalnych (dzieci 6+). Zainteresowani mogą zgłaszać się do Pracowni Edukacji Plastycznej w sali nr 77 (III piętro), w budynku głównym Centrum Kultury „Browar B.”, od poniedziałku do piątku, od godz. 16.00.

Ilość miejsc jest ograniczona. Uczestnictwo w pierwszych, próbnych zajęciach jest bezpłatne. Szczegółowy harmonogram zajęć poszczególnych sekcji oraz informacje o zajęciach i instruktorach Browaru B. można znaleźć na stronie internetowej ckbrowarb.pl oraz pod numerami telefonu: 54 427 02 59, 54 427 02 50 lub 54 427 02 47.

(CK Browar B./oprac. N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone