Zamknij
REKLAMA

Czytaj bestsellery za darmo! Ta akcja potrwa cały miesiąc

19:30, 08.11.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Plakaty akcji wiszą m. in. we włocławskich szkołach ponadgimnazjalnych. Fot. Natalia Seklecka

Przez cały listopad można za darmo czytać elektroniczne wersje 12 książkowych bestsellerów. Wszystko dzięki akcji Czytaj PL. Plakaty, z których należy zeskanować kod dający dostęp do darmowych lektur, znajdują się w kilku miejscach we Włocławku.

Czytaj PL to największa akcja czytelnicza w kraju. W tym roku jest organizowana w 25 miastach Polski, a także w 1000 szkół ponadpodstawowych na terenie całego kraju, w tym również we Włocławku.

Inicjatywa polega na zorganizowaniu bezpłatnej wypożyczalni cyfrowych książek. Każdy zainteresowany może pobrać na telefon lub tablet aplikację Woblink, a następnie zeskanować kod z jednego z plakatów akcji i cieszyć się darmową lekturą do końca listopada (plus siedem dni na dokończenie rozpoczętych książek).

- Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć takie hity, jak „Opowiadania bizarne” Olgi Tokarczuk, „Komeda. Osobiste życie jazzu” Magdaleny Grzebałkowskiej, kryminały Remigiusza Mroza i Wojciecha Chmielarza, „Okruch” Anny Ficner-Ogonowskiej, czy wreszcie pierwszy tom kultowych „Zwiadowców” Johna Flanagana – informują organizatorzy akcji Czytaj PL.

W całym kraju rozmieszczono 7 tys, plakatów umożliwiających bezpłatny dostęp do bestsellerowych e-booków i audiobooków. Trafiły one m. in. do tysiąca szkół ponadpodstawowych. We Włocławku można je znaleźć w LMK, „Koperniku” oraz „Samochodówce”.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone