Zamknij
REKLAMA

Mieszkańców gminy zapraszają do udziału w szkoleniach językowych!

00:00, 30.01.2019 | Artykuł sponsorowany
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com

Urząd Gminy w Choceniu zaprasza do udziału w szkoleniach językowych. Chętni mają do wyboru naukę trzech języków: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego.

W szkoleniach językowych udział mogą wziąć mieszkańcy gminy Choceń. Oferta skierowana jest do osób dorosłych zamieszkujących ten teren w wieku od 18 do 67 lat, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i kompetencji językowych.

- W ramach grupy docelowej projektu wsparcie mogą uzyskać osoby z niskim wykształceniem (tj. maksymalnie średnie wykształcenie), osoby powyżej 50 roku życia nieprowadzące działalności gospodarczej bez względu na wykształcenie oraz osoby z niepełnosprawnościami - informuje choceński urząd gminy.

Każde zrealizowane szkolenie kończyć się będzie uzyskaniem przez uczestnika projektu certyfikatu zewnętrznego, który będzie potwierdzać zdobycie określonych kompetencji językowych. Wszystkie szczegółowe informacje na temat realizowanego projektu można uzyskać na stronie internetowej projektu. Więcej na temat projektu można dowiedzieć się także w Urzędzie Gminy w Choceniu lub pod numerem telefonu: 54-284-66-17.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone