Zamknij
REKLAMA

Nauka w tej szkole jest zupełnie darmowa! Zobacz ofertę Zespołu Szkół Akademickich!

00:00, 06.03.2019 | Artykuł sponsorowany
ZSA zaprasza w najbliższy czwartek, 7 kwietnia od godz. 16 do 18. Fot. Zespół Szkół Akademickich

Już w najbliższy czwartek, 7 marca w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku organizowane będą Drzwi Otwarte. Osoby zainteresowane nauką w Akademickich Szkołach Podstawowych powinny tego dnia pojawić się przy ul. Okrzei. Na gości czeka mnóstwo atrakcji.

Drzwi otwarte rozpoczną się w czwartek o godz. 16 i potrwają kolejne 2 godziny. W tym czasie, dla młodzieży zainteresowanej nauką w ZSA przygotowano szereg atrakcji, dzięki którym poznają kadrę dydaktyczną, przyszłych kolegów i koleżanki oraz fantastyczną atmosferę panującą w murach szkoły.

Tym razem, Zespół Szkół Akademickich przygotował bardzo bogatą ofertę edukacyjną dla dzieci i młodzieży. Wśród wielu atrakcji tego dnia będzie można między innymi wziąć udział w zagadkach języka polskiego, zajęciach historycznych, łamigłówkach matematycznych oraz zajęciach z działu fizyki z użyciem mikroskopu. Na nowych uczniów czekają też zabawy w języku angielskim i niemieckim. Nauczyciele pokażą też tajniki prowadzonych zajęć z robotyki. Chętni będą mogli także wziąć udział w lekcjach z użyciem tablic multimedialnych, zajęciach plastycznych oraz ćwiczeniach fizycznych na sali gimnastycznej. 

Nauka w szkole jest całkowicie bezpłatna. Rodzice i opiekunowie mogą zapisywać swoje dzieci do oddziału przedszkolnego oraz klas I-VIII. Zajęcia prowadzone są w klasach ogólnych i sportowych. Jak przekonują władze placówki, wszystkie szkoły Zespołu Szkół Akademickich zapewniają życzliwą atmosferę, doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę nauczycieli oraz dodatkowe zajęcia pozalekcyjne od kółka teatralnego po zajęcia na szkolnej siłowni.

ZSA zaprasza w najbliższy czwartek, 7 marca od godz. 16 do 18. W szkole będzie można otrzymać szczegółowe informacje na temat poszczególnych poziomów nauczania. A więcej informacji na stronie: zsa.wloclawek.pl oraz pod numerami telefonów: 54 231 52 00 lub 660 716 609.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone