Zamknij
REKLAMA

Tutaj szkolą młodą krew. Czego nauczysz się w Akademii Szkolnej?

07:34, 03.06.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Na młodych uczestników projektu czeka pięć rodzajów zajęć. Fot. depositphotos

Klub Detektywów, Teatromania, czy Kółko Turystyczne - te i inne zajęcia dla dzieci i młodzieży z Włocławka to element projektu pn. „Akademia Szkolna I”, podczas których młode pokolenia będą mogły poszerzać swoje horyzonty i realizować pasje. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Lokalną Grupę Działania i potrwa aż do końca roku. 

Głównym celem programu jest wsparcie rodziny i szkoły w rozwijaniu zainteresowań i pasji dzieci i młodzieży oraz zagospodarowanie im spędzania efektywnie czasu wolnego od zajęć szkolnych.

Na uczestników czeka pięć rodzajów zajęć: Klub detektywów - zajęcia rozwijające zainteresowania z dziedziny nauk ścisłych; Jestem artystą - kółko artystyczne dla dzieci i młodzieży chcących rozwijać swoje pasje i zainteresowania plastyczne; Teatromania - kółko teatralne rozwijające zdolności aktorskie, fantazje, swobodę sceniczną; Kółko literackie "Śródmiejskie wieści" - spotkania pozwolą zanurzyć się w magiczny świat poezji, baśni, prozy, reportażu; Kółko turystyczne Tramp - podczas wspólnych wyjść z przewodnikiem uczestnicy poznają ciekawe miejsca i walory turystyczne miejsc z najbliższego otoczenia.

Projekt wystartował 1 kwietnia i potrwa do 31 grudnia. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 15:30 - 18:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.  Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miasto Włocławek.

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone