Zamknij
REKLAMA

Absolwentka "Elektryka" laureatką ogólnopolskiej olimpiady!

10:00, 09.06.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Paulina Szostek zajęła 3. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Fot. ZS Elektrycznych we Włocławku

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku to prawdziwa kuźnia talentów! Podopieczni "Elektryka" znów zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, a jej absolwentka sięgnęła po tytuł laureatki! 

Mowa o Paulinie Szostek, uczennicy klasy IV Technikum nr 4, kształcącej się w zawodzie technik informatyk. Finały przeprowadzone zostały w dniach 31.05 -2.06 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie.

Finaliści musieli wykazać się znajomością ustawy dotyczącej prawa własności przemysłowej, prawa patentowego oraz historii wynalazków, a także dobrą znajomością rysunku technicznego. Opiekunem w czasie wyjazdu był mgr inż. Radosław Zawacki.

Paulina znalazła się w etapie centralnym olimpiady już w ubiegłym roku. Tym razem udało jej się zająć 3. miejsce, a tym samym zostać laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok B. Do Olimpiady przygotowywał ją mgr inż. Kamil Zapała.

[ZT]32973[/ZT]

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku tytuł Młodych Innowatorów trafił do 4 uczniów ZS Elektrycznych we Włocławku: Weroniki Zając, Przemysława Suski, Pawła Kriegera i Natalii Szczepanowskiej. Zostali oni laureatami i finalistami w bloku A, który dotyczył innowacji, w kategoriach: pomoc techniczna oraz pomoc dydaktyczna.

Tytuły Młodego Innowatora zwalnia uczniów z konieczności przystępowania do egzaminów. 

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Konto usunięteKonto usunięte

10 2

No rewelacja! 10:39, 09.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zazazaza

0 4

Z jakich egzaminów zwalnia ten tytuł? 12:30, 09.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BrawoBrawo

0 0

Z wszystkich na uczelnie wyższe 21:08, 09.06.2019


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone