Zamknij
REKLAMA

Stylistka, wizażystka, czy dietetyk? Teraz kurs zrobisz we Włocławku!

07:30, 08.10.2019 | materiał partnera
Skomentuj
Od tej jesieni w Pascalu dostępne są również jednoroczne kursy przeznaczone dla każdej dorosłej osoby. Fot. depositphotos
REKLAMA

Nowy rok akademicki ruszył pełną parą, lecz Ci, którzy przespali rekrutację, nie muszą czekać do kolejnej jesieni. Zapisy trwają wciąż m.in w szkole Pascal, która oferuje roczne kursy dla każdego - niezależnie od wieku i dotychczasowego wykształcenia. 

Włocławska, bezpłatna placówka Pascala mieści się przy ul. Przechodniej. Rok szkolny rozpoczął się tam 27 września. Nie oznacza to jednak, że osoby, które nie zdążyły jeszcze złożyć dokumentów, są na straconej pozycji. Rekrutacja potrwa bowiem do 31 października, a w tym roku rozszerzona jest o nowe możliwości . 

Do tej pory w ofercie szkoły znajdowało się Liceum Ogólnokształcące oraz szkoły policealne. Od tej jesieni w Pascalu dostępne są również jednoroczne kursy przeznaczone dla każdej dorosłej osoby, która pragnie wzbogacić swoje umiejętności. Obecnie trwa nabór na kursy: wizażystka/stylistka oraz konsultant ds. dietetyki. 

Dodatkowo kurs można łączyć z wybranym kierunkiem policealnym lub liceum. Dla aktywnego słuchacza koszt kursu wynosi 99 zł miesięcznie, natomiast dla osób spoza placówki - 129 zł.

Warto przypomnieć, że grupa Pascal działa na rynku od 2010 roku. Szkoła kładzie duży nacisk na praktykę popartą wiedzą teoretyczną, a większość zajęć odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach.

Nauka na wszystkich kierunkach jest bezpłatna, zaś wszelkie materiały wykorzystywane podczas zajęć zapewnia szkoła. Odbywają się one zazwyczaj w systemie zaocznym (średnio co dwa tygodnie). W szkole można zdobyć zawód: Technika Administracji, Technika Usług Kosmetycznych, Opiekun Medyczny, Technik Sterylizacji Medycznej, Technik Masażysta, Higienistka Stomatologiczna oraz Terapeuta Zajęciowy.

Aby zapisać się do szkoły należy zgłosić się do sekretariatu przy ul. Przechodniej 5/2 we Włocławku ze świadectwem ukończenia szkoły. Rezerwacje miejsca można dokonać poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej www.pascal.edu.pl/zapis-online lub bezpośrednio kontaktując się z sekretariatem Szkoły tel. 54  425 11 25.

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

xyzzzzxyzzzz

3 0

Dietetyk a konsultant ds. dietetyki to dwie różne kwestie. Do konsultanta idzie się na własne życzenie, niekoniecznie jest to dobry wybór. 08:33, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zawiedziona Zawiedziona

6 19

Nie polecam tej szkoły , zjazdy widmo , zero zainteresowania ze strony pracowników do słuchaczy , dno . 12:09, 08.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LiliannaLilianna

1 0

uuuuuu konkurencja nie śpi...;) 15:49, 09.10.2019