REKLAMA

To była naprawdę ostra noc! Wieczór panieński zakończył się...

08:35, 17.06.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Ten wieczór panieński nieco wymknął się spod kontroli. Fot. materiały promocyjne

Wieczór panieński kompletnie wymknął się spod kontroli jego uczestniczek i zakończył się... próbą zatuszowania przypadkowego zabójstwa. To uruchomiło prawdziwa lawinę niefortunnych zdarzeń. Jak zakończyła się ta historia, można dowiedzieć się, oglądając „Ostrą noc” we włocławskim Multikinie. To jedna z nowości tego tygodnia.

W „Ostrej nocy”, hardkorowej komedii dla dorosłych, pięć przyjaciółek z college’u, (w tych rolach: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoë Kravitz) spotyka się po 10 latach na panieńskim weekendzie w Miami. Na ich odjechane, szaleńcze imprezowanie kładzie się jednak cień, kiedy podczas jednej z imprez przypadkowo zabijają striptizera. Pośród nerwowych prób wymyślenia, co robić dalej, dochodzi do dalszych zawirowań, które jedynie zacieśniają przyjaźń dziewczyn.

[WIDEO]252[/WIDEO]

Fani opowieści o walecznych rycerzach powinni udać się do kina na film „Król Artur: legenda miecza”. Produkcja jest reklamowana jako odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany.

Los głównego bohatera (w tej roli Charlie Hunnam - "Hooligans", "Punkt zwrotny") zmienia się, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur, a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

[WIDEO]253[/WIDEO]

Najmłodszych zainteresuje z pewnością trzecia część kultowej serii o przygodach Zygzaka McQueena. W filmie "Auta 3" legenda sportu motorowego zostaje zepchnięta na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo.

[WIDEO]254[/WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017