Zamknij
REKLAMA

Boisz się lamp błyskowych? Te warsztaty są dla Ciebie!

16:46, 12.09.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
W planie warsztatów zostało zawartych wiele kwestii, które bardzo często nurtują amatorów fotografii. Zajęcia teoretyczne dotyczyć zatem będą m.in. sposobów manualnego ustawiania lamp czy dobierania parametrów czasu do zastanego światła. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

W październiku w CK Browar B. odbędzie się nowy cykl warsztatów, które poprowadzi fotograf Filip Kowalkowski. uczestnicy dowiedzą się, jak w prosty sposób wykorzystywać lampy błyskowe i robić to w pełni profesjonalnie.

Warsztaty fotograficzne skierowane są przede wszystkim do tych osób, które zastanawiają się, jak sprawić, aby ich zdjęcia były jeszcze lepsze. Dwudniowy cykl spotkań, który odbędzie się 7 i 8 października ma na celu pokazać uczestnikom, że robienie zdjęć z użyciem lampy błyskowej nie jest niczym złym, a efekty tego nierzadko pozwalają zadziwić widzów. Podczas zajęć pasjonaci fotografii dowiedzą się, jak i kiedy używać sztucznego oświetlenia i przede wszystkim, w jaki sposób dopierać je do zastanego światła. Filip Kowalkowski zapewnia, że teoria nie wystarczy, aby posiąść niezbędne umiejętności i dlatego namawia do zabrania ze sobą aparatów fotograficznych.

W planie warsztatów zostało zawartych wiele kwestii, które bardzo często nurtują amatorów fotografii. Zajęcia teoretyczne dotyczyć zatem będą m.in. sposobów manualnego ustawiania lamp czy dobierania parametrów czasu do zastanego światła.

Z kolei w ramach zajęć praktycznych uczestnicy wezmą udział w sesji plenerowej z udziałem modelki i wielu innych działaniach. Wszystkie prace osób biorących udział w warsztatach zostaną poddane analizie. 

Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcą nauczyć się panować nad fotograficznym światłem, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Całkowity koszt zajęć wynosi 300 zł, a zapisywać można się do 22 września. Wpłat dokonywać można w kasie Centrum Kultury Browar B. i za pośrednictwem konta bankowego. Wszystkich informacji odnośnie zapisów udzielają organizatorzy pod numerem: 54 427 02 47

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018