Zamknij
REKLAMA

Nauka i wiedza przełamują tu bariery. Zgłosisz się?

13:35, 12.09.2017 | K.P.
REKLAMA
Skomentuj

Czy drzewa są uprzejme? Ile jest soli w... soli? Co mają wspólnego kapusta, słonecznik i mój palec? Odpowiedzi na te pytania znajdą uczestnicy III edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży. 

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty w ramach III edycji Uniwersytetu Otwartego „Vladislawia”. Projekt, współfinansowany przez Gminę Miasto Włocławek, rozpoczął się 1 maja II Włocławskim Dyktandem dla Dzieci  pod patronatem Prezydenta Miasta Włocławek. Wzięło w nim udział 100 uczniów z włocławskich szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VI. Teraz przyszedł czas na warsztaty z nauk matematyczno-przyrodniczych oraz humanistycznych. Nowością w tegorocznej edycji są gry planszowe oraz warsztaty psychologiczne rozwijające i wzmacniające kompetencje w zakresie komunikacji interpersonalnej. Obecnie trwają indywidualne zapisy na zajęcia, z których część już rozpoczyna się w tym miesiącu. Wszystkie warsztaty trwają do połowy grudnia 2017 roku.

Szczegółowe informacje dot. warsztatów oraz zasady rekrutacji znajdują się na www.uovladislawia.pl w zakładce Program – 3 edycja.

(K.P.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018