Zamknij
REKLAMA

Uczniowie mogą ubiegać się o stypendia! Do rozdania spora kasa

16:00, 13.09.2017 | D.W.
REKLAMA
Skomentuj
O stypendium mogą się ubiegać najzdolniejsi, a przy okazji zaangażowani społecznie uczniowie, którzy pochodzą nie tylko z Włocławka. Fot. Anwil

Za pośrednictwem swojej fundacji, włocławska spółka z grupa Orlen podała do wiadomości informacje w sprawie programu stypendialnego. W tym roku mogą się o nie starać uczniowie II i III klas gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Oferta dotyczy mieszkańców Włocławka i okolic.

O stypendium mogą się ubiegać najzdolniejsi, a przy okazji  zaangażowani społecznie uczniowie, którzy pochodzą nie tylko z Włocławka. Pieniądze mogą otrzymać także młodzież z Brześcia Kujawskiego, Fabianek, Lubania i gminy wiejskiej Włocławek. W tym roku, po raz pierwszy, oferta nie jest skierowana tylko do włocławian, ale także do mieszkańców okolicznych miejscowości.

To już trzecia edycja programu stypendialnego. Ubiegać o niego mogą się uczniowie, którzy w poprzednik roku szkolnym uzyskali średnią ocen 4,5 i wyższą i mają na swoim koncie szczególne osiągnięcia, m.in. sportowe, artystyczne i edukacyjne. Plusem jest także ich zaangażowanie w sprawy społeczne.

Stypendium będzie przyznawane na okres od września 2017 do czerwca 2018. Dla gimnazjalistów wynosić będzie 200 zł, a dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych 300 zł. Do tej pory ze stypendium skorzystało już 70 uczniów włocławskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie została im przeznaczona kwota 175 tys. zł.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin programu stypendialnego znajdują się na stronie www.anwildlawloclawka.pl.

(D.W.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

mieszkaniecmieszkaniec

0 1

znowu dzieciaki ze śródmieścia zagarną całą pulę:/ 16:55, 13.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??????

2 1

3 tysiace rocznie -ok 1/10 miesięcznej(!!!!) pensji pana Calbeckiego ? Szczodry pan ....? 20:00, 13.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018