REKLAMA

"Kłamstewka" w gwiazdorskiej obsadzie już wkrótce we Włocławku

00:01, 11.10.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Paweł Wawrzecki i Ewa Kasprzyk. fot. materiały prasowe

Zwariowana komedia w doborowej obsadzie z romansem w tle już 28 października na scenie Centrum Kultury Browar B. "Kłamstewka" to reżyserski debiut znanego aktora filmowego i teatralnego, Pawła Wawrzeckiego.

Spektakl autorstwa amerykańskiego dramaturga Joe DiPetro opowiada historię Billy`ego i Jane, młodego małżeństwa, cieszącego się przyjściem na świat córeczki, Emily. Podczas gdy Jane całkowicie oddaje się macierzyństwu, jej mąż przeżywa kryzys odrzucenia i wikła się w romans z dużo młodszą trenerką fitnessu.

Mężczyzna całkowicie traci głowę dla atrakcyjnej kochanki, do czego przyznaje się swojemu ojcu. William nie jest zachwycony postępowaniem syna, ale obiecuje dotrzymać tajemnicy. Jednak dziwne zachowanie Wiliama, nagły zapał do sportowego stylu życia Billego oraz brak czasu na wspólną kolację to wystarczające poszlaki dla przenikliwej matki Billego – Alice.

Jako mistrzyni intrygi – postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosić młodych do siebie na… sernik. Słodki podwieczorek zamienia się w wyjątkowo pikantną ucztę, podczas której wspomnienia i kłamstewka miksują się, tak, że z czasem wszystkim trudno się połapać, co jest prawdą…

Mocną stroną "Kłamstewek", będących reżyserskim debiutem Pawła Wawrzeckiego, są dowcipne dialogi jak filmach Woody'ego Allena. W spektaklu zobaczymy: Pawła Wawrzeckiego, Ewę Kasprzyk, Pawła Małaszyńskiego lub Pawła Domagałę i Katarzynę Glinkę.

Na spektakl zapraszamy w sobotę, 28 października do Centrum Kultury Browar „B”. Początek o godz. 16.00 i 19.00.

Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat: www.teatrkwadrat.pl oraz w sieci salonów EMPiK. Ceny biletów: 90 zł, 130 zł, 150 zł.

Rezerwacja telefoniczna: 607-907-704.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017