REKLAMA

Natalia Kukulska w SP im. ks. Jana Długosza. Piosenkarka otworzyła tam Podwórko Talentów

16:30, 11.10.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Natalia Kukulska oficjalnie otworzyła Podwórko Talentów przy SP im. ks. Jana Długosza. Fot. Natalia Seklecka

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku zyskała nowoczesne, rozwijające talenty najmłodszych podwórko. Placówka wywalczyła je dzięki filmikowi stworzonemu z udziałem uczniów w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Nowe miejsce zabaw otworzyła ambasadorka projektu, Natalia Kukulska.

W tegorocznej edycji Podwórka Talentów firma NIVEA nagrodziła nowymi, rozwijającymi kreatywność dzieci podwórkami 20 miejsc wybranych w internetowym głosowaniu. Dzięki ogromnej mobilizacji mieszkańców Włocławka SP im. ks. Jana Długosza, z liczbą 36 503 oddanych głosów znalazła się na 20 pozycji i otrzymała dziś (11.10) swoje Podwórko Talentów.

Oto film, dzięki któremu dzieciaki z Długosza zyskały nowe miejsce zabaw:

[WIDEO]439[/WIDEO]

Z okazji otwarcia podwórka władze szkoły zaplanowały szereg atrakcji. Odbyły się m. in. pokazy talentów dzieci, malowanie buziek i zabawy z animatorami. Dzieci miały też możliwość przetestować plac zabaw, który stawia na rozwój w trzech obszarach – artystycznym, naukowym i sportowym. W otwarciu Podwórka Talentów wzięła udział ambasadorka projektu, piosenkarka Natalia Kukulska.

- Sama wychowałam się w bloku z wielkiej płyty i podwórko, na które wychodziłam, było całym moim światem. Trzeba było mieć dużą wyobraźnię, bo oprócz drabinki, zjeżdżalni i trzepaka, nie było nic więcej, ale to był czas, który wspominam wspaniale. To były momenty, w których mogliśmy się ze sobą spotykać i się integrować. I chyba ta idea mi się w tym najbardziej podoba – powiedziała uczniom SP im. ks. Jana Długosza Natalia Kukulska. – Jak patrzę na to wypasione podwórko, myślę sobie, że macie duże szczęście, że możecie nie tylko korzystać z wyobraźni, ale jeszcze się czegoś nauczyć.

Odwiedziny w SP Długosza to pierwsza, ale nie ostatnia wizyta Natalii Kukulskiej we Włocławku. W niedzielę, 15 października wokalistka da koncert w CK Browar B.

[WIDEO]440[/WIDEO]

[ZT]26677[/ZT]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

RavRav

6 2

Czysta mama (ANNA JANTAR) 16:42, 11.10.2017

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

precyzyjnieprecyzyjnie

0 1

Jantar to nie jest nazwisko tylko pseudonim artystyczny. Anna Maria Kukulska z domu Szmeterlig. 17:36, 11.10.2017


KubikKubik

0 0

Niestety nie. To tylko fryzura robi takie wrażenie. Z twarzy jest bardziej ojciec. 22:03, 12.10.2017


GoniaGonia

6 2

Tylko Pani Natalia chyba nie do końca była świadoma, że otworzyła podwórko, które będzie dostępne tylko dla uczniów Długosza! 17:26, 11.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dyplomatadyplomata

0 0

Czytałem niedawno w jakimś tabloiodzie,że Anna Jantar ostatnią noc przed zgubnym lotem do Warszawy spędziła sam na sam z szefem ochrony konulatu PRL w Nowym Jorku. Po co takie rzeczy piszą po latach ? 17:41, 11.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AhaAha

5 2

Do GONIA ale TYLKO Długosz wystartował w konkursie i tylko Długosz walczył całe wakacje żeby wygrać to podwórko, więc nie rozumiem czemu inne dzieci z innych Szkół mają z niego korzystać???? Każda szkoła miała prawo wziąć udział w konkursie!!!! Czyż nie??? 09:10, 12.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017