REKLAMA

Piotr Pręgowski przyjeżdża do Włocławka. Spotka się z seniorami

00:00, 17.11.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Aktor znany z serialu "Ranczo" przyjedzie do Włocławka. Fot. AFPS/PPC/NEWSPIX.P

Piotr Pręgowski, znany m. in. z roli Pietrka z serialu „Ranczo” będzie gościem Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku. Aktor wystąpi podczas konferencji popularnonaukowej dotyczącej pomyślnego starzenia się.

Konferencja pt. „Uwarunkowania pomyślnego starzenia się” odbędzie się 21 listopada w sali kameralnej Centrum Kultury Browar B. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Dodatkowo uczestnicy konferencji będą mogli bezpłatnie otrzymać monografię „Wykładniki pomyślnego starzenia się w interdyscyplinarnej perspektywie”.

Uczestnicy konferencji będą mogli rejestrować się od godz. 11:00. Godzinę później nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Dbam o zdrowie” dla dzieci z Przedszkola Akademickiego przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku i wręczenie nagród zwycięzcom.

O godz. 12:30 rozpoczną się wystąpienia prelegentów. Jednym z nich będzie Piotr Pręgowski – aktor filmowy i teatralny znany m. in. z roli Pietrka z serialu "Ranczo", pomysłodawca utworzenia Festiwalu Piosenki Ranczerskiej Wilkowyjce, a od 2014 radny sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego. Oprócz aktora w konferencji weźmie udział również prof. dr hab. Roman Ossowski – specjalista z zakresu psychologii zdrowia, psychologii lekarskiej i rehabilitacyjnej, pracownik naukowy UMK w Toruniu, Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy oraz Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Szczegółowy program konferencji „Uwarunkowania pomyślnego starzenia się” znajdziecie na: www.pwsz.wloclawek.pl.

Projekt jest realizowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku”.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017