REKLAMA

Przedstawiła bliskim fałszywego narzeczonego. Wywołała tym niezłe zamieszanie

09:19, 13.01.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
W `Narzeczonym na niby` występują m. in. Julia Kamińska i Piotr Stramowski. Fot. materiały promocyjne

Jedno niewinne kłamstwo pociągnęło za sobą kolejne i wywołało chaos w życiu kilku osób. Jak skończyła się ta historia, dowiecie się we włocławskim Multikinie podczas seansu „Narzeczonego na niby”. Wśród nowości znalazły się też thriller „Pasażer” i komedia „Pomniejszenie”.

„Narzeczony na niby” to opowieść o związkowych perypetiach. Gdy któregoś dnia życie Kariny zamieni się w pasmo nieszczęść, postanowi ona wziąć sprawy w swoje ręce i „podkolorować” rzeczywistość. Niestety uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymknie się jej spod kontroli, doprowadzając do wielu zabawnych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie filmu, będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach.

Reżyserem tej, reklamowanej jako najzabawniejsza w tym roku, komedii romantycznej jest Bartosz Prokopowicz („Kochaj i tańcz”, „Komornik”). W rolach głównych widzowie zobaczą najpopularniejszych polskich aktorów, m.in: Piotra Stramowskiego („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Julię Kamińską („Brzydula”), Sonię Bohosiewicz („Po prostu przyjaźń”), Piotra Adamczyka („Sztuka kochania”), Tomasza Karolaka („Listy do M. 3”), Mikołaja Roznerskiego („7 rzeczy, których nie wiesz o facetach”), Barbarę Kurdej-Szatan ( „Wkręceni 2”), Dorotę Kolak ( „Sztuka kochania”), Ewę Kasprzyk ( „Przyjaciółki”), Andrzeja Grabowskiego („Pitbull. Nowe porządki”) i Janusza Chabiora („Botoks”).

[WIDEO]612[/WIDEO]

Bohater kina akcji, Liam Neeson, powraca w trzymającym od pierwszej do ostatniej minuty thrillerze w reżyserii mistrza gatunku – Jaume’a Collet-Serra. „Pasażer” to pełne gwiazd kino sensacyjne, o szybkości i mocy rozpędzonego pociągu.

Dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Z każdą minutą i przebytym kilometrem stawka rośnie, a mężczyzna przekonuje się, że stał się pionkiem w szalenie niebezpiecznej intrydze.

W obsadzie produkcji, obok Liama Neesona, występują m.in.: Vera Farmiga i Patrick Wilson – niezapomniana para egzorcystów z hitów „Obecność 1 i 2”, Sam Neill („Park Jurajski”) oraz Jonathan Banks, czyli zabójczy Mike Ehrmantraut z kultowych seriali „Zadzwoń do Saula” i „Breaking Bad”.

[WIDEO]613[/WIDEO]

Trzecią nowością tego tygodnia jest „Pomniejszenie”. Film tuż po premierze na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji krytycy określili mianem „arcydzieła”. Obraz Alexandra Payne'a pokazuje, co może się stać z ludźmi i światem, kiedy naukowcy znajdą sposób na rozwiązanie problemu przeludnienia.

W „Pomniejszeniu” norwescy badacze odkrywają metodę zmniejszenia ludzi do wysokości zaledwie 5 cali. Proponują też trwający 200 lat program przekształcenia rzeczywistości z wielkiej w małą. Ludzie szybko orientują się, jak wygodniejsze i zamożniejsze życie mogą wieść w zminiaturyzowanym świecie. Obietnica lepszego życia kusi także niewyróżniającego się niczym Paula Safranka (Matt Damon - „Jason Bourne”) oraz jego żonę Audrey (Kristen Wiig - „Asy bez klasy”). Oboje decydują się na życie w mniejszym rozmiarze i mniejszym świecie. To zmienia ich życie na zawsze.

W filmie, obok Matta Damona i Kristen Wiig występują Christoph Waltz („Tulipanowa gorączka”), Neil Patrick Harris („Seria niefortunnych zdarzeń”) oraz Jason Sudeikis („Asy bez klasy”).

[WIDEO]614[/WIDEO]

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018