REKLAMA

Nadciąga "Nowe oblicze Greya". Już teraz możesz kupić bilety

13:59, 18.01.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Juz teraz można zarezerwować bilety do najnowszej części `Greya`. Fot. materiały promocyjne

Choć premiera „Nowego oblicza Greya” odbędzie się dopiero 9 lutego, już teraz można zarezerwować bilety na film do włocławskiego Multikina. Zainteresowanie wejściówkami jest całkiem spore.

W lutym na kinowe ekrany wejdzie trzecia część ekranizacji światowego bestselleru (ponad 100 milionów sprzedanych książek i miano najszybciej sprzedającej się książki w historii) - trylogii autorstwa E.L. James. Pierwsza część filmu spotkała się z żywiołowym przyjęciem publiczności. Greyomania sprawiła, że film bił frekwencyjne rekordy i zarobił na całym świecie 568 milionów dolarów.

W „Nowym obliczy Greya” szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich jednak namiętności. Niespodziewanie nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, będzie chciał w końcu jej dokonać.

[WIDEO]611[/WIDEO]

Sieć Multikino, spodziewając się ogromnego zainteresowania trzecią częścią popularnej serii, dała swoim klientom możliwość zarezerwowania biletów na film już teraz (tutaj). Włocławianie, którzy chcą wybrać się na „Nowe oblicze Greya” mogą kupić wejściówki na seanse odbywające się w dniach 9-15 lutego. Na razie największym powodzeniem cieszą się bilety na wieczorne projekcje w dniu premiery filmu, jednak kinomani z Włocławka kupili już również po kilka biletów na kolejne dni.

Włocławianie mogą również rezerwować bilety na Noc z Greyem. To specjalne, ekskluzywne walentynkowe wydarzenie dla wszystkich fanów serii odbędzie się 9 lutego (start o godz. 22:00). Podczas maratonu będzie można obejrzeć wszystkie części trylogii, w tym premierowo najnowszą "Nowe oblicze Greya".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018