Zamknij

O nas

PODO-CENTRUM SPECJALISTYCZNA PIELĘGNACJA STÓP to gabinet podologiczny świadczący usługi w zakresie specjalistycznej pielęgnacji stóp. Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne oraz działania z zakresu profilaktyki zdrowej stopy. Zabiegi wykonywane są w gabinecie oraz w ramach GABINETU MOBILNEGO w domu klienta.
Gabinet PODO-CENTRUM kładzie duży nacisk na dostosowanie swojej oferty do potrzeb osób starszych oraz mających trudności z poruszaniem się, które często nie są w stanie we własnym zakresie zadbać o odpowiednią pielęgnację stóp, a które często posiadają dolegliwości w ich obrębie.
W gabinecie PODO-CENTRUM pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie podologicznym, z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi oraz materiałów jednorazowego użytku. Wszystkie narzędzia po każdorazowym ich użyciu są poddawane procesom dezynfekcji i sterylizacji. Posiadamy w gabinecie myjkę ultradźwiękową oraz odpowiedniej klasy autoklaw. Gwarantuje to bezpieczeństwo oraz wysoki poziom świadczonych usług.
Ideą gabinetu PODO-CENTRUM jest poprawa komfortu życia, wynikająca z systematycznej pielęgnacji stóp. Dla każdego z klientów dobierane są indywidualne zabiegi mające na celu usunięcie dolegliwości i przywrócenie komfortu chodzenia.
ZAPISY TELEFONICZNE: 691 559 500
ul. Promienna 8d
87-800 Włocławek