Zamknij

MAREMO Izolacje Natryskowe

ul. Chmielna 24, 87-800 Włocławek
509 583 824, 509 584 364

O nas

Nasze początki to 2010 rok, kiedy pojawiliśmy się na rynku budowlanym, jako firma remontowo-wykończeniowa, specjalizująca się w wykończeniach wnętrz.

Stopniowo zakres naszych usług poszerzył się o malowanie natryskowe powierzchni wielko metrażowych, zewnętrznych jak i wewnętrznych ( dachy, elewacje zewnętrzne i wewnętrzne budynków).

W roku 2011 nawiązaliśmy współpracę z firmą specjalizującą się w natryskach pianką poliuretanową. Realizowaliśmy szereg projektów, dzięki czemu zakres naszych usług poszerzył się.

W chwili obecnej dysponujemy sprzętem do natrysków pianki poliuretanowej. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy pozwoliło nam wyspecjalizować się w natryskach wielko metrażowych zewnętrznych, jak i wewnętrznych ? docieplanie poddaszy pianką PUR.

Dziś, MAREMO, to firma specjalizująca się głównie w dziedzinie natrysków pianką poliuretanową. Przez te kilka lat rozszerzyliśmy naszą działalność o nowe technologie. Jesteśmy rzetelną i doświadczoną firmą, choć stosunkową jeszcze młodą. Otwarci na nowe technologie, by zapewnić 100% zadowolenia dla naszych klientów.