Zamknij

niedziela, 24.02, godz. 11:00

Teatr Impresaryjny, ul. Wojska Polskiego 13

Bilety: 10-15 zł

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza całe rodziny na przedstawienie Teatru „Skene”, które wystawiane będzie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne pt: ''Babcocha''.

Przedstawienie powstało na motywach książki Justyny Bednarek i jest to opowieść, w której główną rolę gra dobrotliwa czarownica Babcocha, odmieniająca życie mieszkańców mocno zacofanej wsi Grajdołek.

Co potrafi Babcocha? Odpowiedź jest krótka: wszystko! Potrafi cofnąć czas, zamienić żołędzie w złote dukaty czy smakowite pączki, a siebie w owada, księżniczkę, upiora czy inne straszydło. Najwięcej przygód z Babcochą przeżywa Bernadetta, biedna dziewczynka, z którą nie chce się nikt zaprzyjaźnić. Dzięki dobrotliwej czarownicy Bernadetta podróżuje na chmurze, dostaje czarodziejskiego królika i znajduje kogoś, kogo chciała znaleźć. Na oczach Widzów zmieniają się też inni mieszkańcy Grajdołka: sołtys, proboszcz, młynarz czy sprzedawca, ale także zwierzęta i Orzechowe Licho, które nie wiadomo czym czy kim jest… Skutki czarów Babcochy odczuwają wszyscy mieszkańcy wioski, którzy przekonują się, że nie warto narzekać, oszukiwać i dążyć do zrobienia kariery czy zarabiania pieniędzy, a trzeba cieszyć się tym, co się ma. No i co najważniejsze – trzeba mieć przyjaciół, na których można polegać.

 


piątek26 kwietnia

sobota27 kwietnia

niedziela28 kwietnia

poniedziałek29 kwietnia

wtorek30 kwietnia

środa1 maja

czwartek2 maja

piątek3 maja

sobota4 maja

środa8 maja

czwartek9 maja

piątek10 maja

sobota11 maja
sob 11 maj
15:00

poniedziałek13 maja

wtorek14 maja

środa15 maja

piątek17 maja

niedziela19 maja

poniedziałek20 maja

czwartek23 maja

piątek24 maja

sobota25 maja

niedziela26 maja

poniedziałek27 maja

piątek31 maja

poniedziałek3 czerwca

poniedziałek10 czerwca

sobota15 czerwca

poniedziałek17 czerwca

piątek21 czerwca

sobota22 czerwca

poniedziałek24 czerwca
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone