Zamknij
REKLAMA

niedziela, 24.02, godz. 11:00

Teatr Impresaryjny, ul. Wojska Polskiego 13

Bilety: 10-15 zł

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza całe rodziny na przedstawienie Teatru „Skene”, które wystawiane będzie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne pt: ''Babcocha''.

Przedstawienie powstało na motywach książki Justyny Bednarek i jest to opowieść, w której główną rolę gra dobrotliwa czarownica Babcocha, odmieniająca życie mieszkańców mocno zacofanej wsi Grajdołek.

Co potrafi Babcocha? Odpowiedź jest krótka: wszystko! Potrafi cofnąć czas, zamienić żołędzie w złote dukaty czy smakowite pączki, a siebie w owada, księżniczkę, upiora czy inne straszydło. Najwięcej przygód z Babcochą przeżywa Bernadetta, biedna dziewczynka, z którą nie chce się nikt zaprzyjaźnić. Dzięki dobrotliwej czarownicy Bernadetta podróżuje na chmurze, dostaje czarodziejskiego królika i znajduje kogoś, kogo chciała znaleźć. Na oczach Widzów zmieniają się też inni mieszkańcy Grajdołka: sołtys, proboszcz, młynarz czy sprzedawca, ale także zwierzęta i Orzechowe Licho, które nie wiadomo czym czy kim jest… Skutki czarów Babcochy odczuwają wszyscy mieszkańcy wioski, którzy przekonują się, że nie warto narzekać, oszukiwać i dążyć do zrobienia kariery czy zarabiania pieniędzy, a trzeba cieszyć się tym, co się ma. No i co najważniejsze – trzeba mieć przyjaciół, na których można polegać.

 


wtorek19 lutego

środa20 lutego

czwartek21 lutego

piątek22 lutego

sobota23 lutego

niedziela24 lutego

poniedziałek25 lutego

wtorek26 lutego

środa27 lutego

czwartek28 lutego

piątek1 marca

sobota2 marca

niedziela3 marca

poniedziałek4 marca

wtorek5 marca

piątek8 marca

sobota9 marca

niedziela10 marca

piątek15 marca

sobota16 marca

wtorek19 marca

sobota23 marca

niedziela24 marca

sobota30 marca
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone